Apie paramos fondą

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Mes turime vieną paprastą tikslą – palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Padėti jiems išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.

Bendradarbiavimas su gydymo įstaigomis

Bendradarbiaujame su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose. Kartu su ten dirbančiais sveikatos specialistais mes stengiamės pažinti kiekvieną vaiką, užmegzti ryšį su šeimomis bei suteikti jiems reikalingą pagalbą. Fondas taip pat aprūpina gydymo istaigas trūkstama med. įranga, atnaujina ten esančias patalpas. Didelį dėmesį fondas skiria ten besigydančių vaikų užimtumui – organizuoja įvairius renginius ir užsiėmimus, vizitų metu apdovanoja ligoniukus dėmesiu ir dovanomis.

Reikalingos pagalbos suteikimas vaikams ir jų tėveliams

Aprūpiname vaikus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais ir kitomis šeimai reikalingomis priemonėmis bei padedame įgyvendinti svarbius gydymus/reabilitacijas/operacijas užsienyje ir Lietuvoje.

Suteikiame neužmirtamas emocijas vaikams

Stengdamiesi pripildyti sergančių vaikų gyvenimą šviesos, fondas pildo ligoniukų svajones, lanko juos ligoninėse ir namuose. Rengia įvairius renginius ir atrakcijas bei organizuoja susitikimus su žymiais sportininkais, daininkais, aktoriais ir kitais visuomenėje gerai žinomais žmonėmis.

Skleidžiame svarbią žinutę visuomenėje

Formuojame palankų ir tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vaikus ir jų šeimas. Organizuojame socialines akcijas, kurių metu stengiamės plėsti aukojimo ir dalinimosi su kitais tradicijas šalyje. Įvairių renginių metu, supažindiname žmones su galimomis paramos- labdaros formomis ir kviečiame jungtis prie bendruomenės.

Paremkite skirdami 1,2% GPM pajamų

Paaukoti

Paramos-labdaros formos

Plačiau

RK paramos grupės naujienlaiškiai

Prenumeruoti