Rimanto Kaukėno paramos fondas

Bendruomenė

„Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas yra įmanoma“ - fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Savanoriai – mūsų fondo širdis

Rimanto Kaukėno paramos grupės bendruomenė – mūsų širdis, kuri padeda fondui judėti į priekį, užtikrina produktyvią ir efektyvią veiklą, o svarbiausia, padeda mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, kuria mažus stebuklus ir suteikia jiems vilties pasveikti!

Kviečiame tave prisijungti prie mūsų jaukios bendruomenės, kur kartu su sporto, kultūros, pramogų pasaulio atstovais ir šauniaisiais mūsų savanoriais kursime stebuklus sergantiems vaikams! Čia galėsi pasisemti gražių emocijų ir patirties, dalintis savo idėjomis su kitais, vykdyti įvairias iniciatyvas vaikams ir tobulėti! Prisijungęs prie mūsų, tu tapsi kilnių darbų įgyvendinimo dalimi!

Padėkime sergantiems vaikams Prisijunk prie mūsų bendruomenės Padėkime sergantiems vaikams Prisijunk prie mūsų bendruomenės Padėkime sergantiems vaikams Prisijunk prie mūsų bendruomenės