was successfully added to your cart.

Lapkričio 3 d. (sekmadienį) “Siemens” arenoje vyks jau ketvirtasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras “Už pergalę gyventi”, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tampa krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė padedanti su gyvybiškai pavojingomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams.

Vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių Kęstutis Navickas džiaugiasi, kad prie šių metų sporto renginio prisijungia dar daugiau organizacijų ir žmonių: „Džiaugiamės, kad prieš daugiau nei penkis metus gimusi idėja pritraukia vis daugiau sportui ir labdarai neabejingų žmonių. Jau antrus metus iš eilės į savo namus mus priima „Siemens” arena, kas neabejotinai mums leidžia surengti kokybišką turnyrą ir didinti jo dalyvių skaičių“.

Organizatoriai pasakoja, kad turnyro metu žaidėjai bus suskirstyti į 5 grupes, kuriose galėsime išvysti vaikus, saugusiųjų grupes: A kategoriją, B kategoriją, „Pirmą kartą žaidžiu“ kategoriją bei Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyrą.

Pasak organizatorių, šio renginio idėja yra ne tik visiems kartu gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno fondo veiklos. Tikimasi, kad visi dalyviai patirs šio žaidimo teikiamą azartą ir gerą nuotaiką. Čia galės dalyvauti tiek pažengę, tiek norintys pirmą kartą išbandyti šią sporto šaką. Bene svarbiausia šio renginio dalis yra tai, kad visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės.

„Daug metų keliavau po pasaulį, atstovavau Lietuvai žaisdamas daugelyje šalių, o patyręs sunkią traumą grįžau į Lietuvą ir turėjau galimybę sustoti ir pagalvoti apie tai, kas man yra svarbu, kaip galėčiau savo patirtį panaudoti prasmingai. Su Rimantu buvome pažįstami jau senai, mačiau jo ryžtą ir kryptingą darbą fondo veikloje. Pasikalbėjus gimė turnyras, o vėliau ir geri darbai – po turnyrų važiavome pas vaikus į atokiausius Lietuvos kampelius, kad už turnyre surinktus pinigus išpildytume jų svajones. Matant vaikų džiaugsmą, norisi dar labiau stengtis ir tobulėti” , – sako visų laikų geriausias Lietuvos badmintono atstovas Kęstutis Navickas.

Renginio metu dalyvių ir žiūrovų lauks puiki programa, kurioje svečiai galės išvysti savo mylimus aktorius, muzikos atlikėjus ir sportininkus, pabendrauti su jais ir net susirungti badmintono aikštelėje.

„Džiaugiamės, kad su visų fondo draugų pagalba mes galime tęsti šią gražią tradiciją ir išreikšti paramą sunkiai sergantiems vaikams per sportą. Šis Kęstučio Navicko inicijuotas renginys kiekvieną kartą suteikia gražių emocijų dalyviams, o vėliau ir vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo labai reikia. Noriu nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui, “Siemens” arenai ir visiems, kurie bus šio gražaus renginio dalimi. Tai didelis mūsų veiklos įvertinimas ir nepamatuojama pagalba mažyliams“ , – kalba fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras lauks dalyvių ir žiūrovų jau lapkričio 3 d. (sekmadienį) “Siemens” arenoje. Renginio pradžia 10 val. Įėjimas nemokamas.

 

REGISTRACIJA

Vaikų kategorija (vaikai iki 15 m.)

Suaugusiųjų grupės:

A kategorija (pažengę žaidėjai)

B kategorija (žaidžiantys mažiausiai metus)

„Pirmą kartą žaidžiu“ kategorija

Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyras

 

Viena kategorija –  kaina asmeniui: 10 eurų

Dvi kategorijos –  kaina asmeniui:  15 eurų

Vaikams – 8 eurai

 

Rekomenduojama turėti partnerį ir savo raketes. Galima komandos sudėtis vyras/vyras, moteris/moteris, vyras/moteris.

Neturintiems partnerio bus sudarytos komandos.

 

Išankstinė registracija vyksta iki lapkričio 1 d. el. paštu info@kaukenoparama.lt arba academy@navickasbadminton.lt (vardas, pavardė, gimimo data, kategorija, tel. nr.).

Registracija bus galima ir renginio dieną.

Visos už registraciją surinktos lėšos bus skiriamos su sunkiomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams!

Su savimi turėti: patogią aprangą, raketes ir avalynę bei gerą nuotaiką!