was successfully added to your cart.

2018 m. gruodžio 16 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks 43-čiasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuriame tradiciškai dalyvaus ir „Aplenkime vėžį“ komanda.

Šių metų bėgimą R. Kaukėno paramos grupė skirs onkologine liga sirgusios Tijos svajonės išpildymui.

„Svajoju pamatyti Paryžių“ , – savo slaptą norą R. Kaukėno paramos grupei parašė onkologine liga sirgusi Tija. Kuomet mergaitė neturėjo jėgų, gulėjo tarp keturių palatos sienų ir atkakliai kovojo su leukemija, mintis, kad vieną dieną ji išvys didingą Prancūzijos miestą tai išblėsdavo, tai vėl suteikdavo jai jėgų ir vilties. 11-metė Tija niekada taip ir nenustojo svajoti, tad R. Kaukėno paramos grupė kviečia visus jungtis prie „Aplenkime vėžį“ komandos ir taip įrodyti vaikams, kad paleisti svajonių negalime, kad būtent jos veda mus į priekį ir pildosi! Skirkime Kalėdinį bėgimą mergaitei, kuri nepasidavė didžiausiam mūsų visų priešui – vėžiui ir vis dar turi viltį pamatyti Paryžių!

„Tikrai žinau, kad Tija svajoja aplankyti Paryžių, bet tai, kad ji Jums parašė, man staigmena. Gulėdamos ligoninėje dažnai kalbėdavom, kad svajoti nedraudžiama, juk svajonės mus veda į priekį ir, kad jos kartais turi tendenciją pildytis. Ypatingai šaunu, kai vaikai gulintys ligoninėse gauna tai, apie ką svajoja. Tijos svajonės tiesiog nebuvo įmanoma išpildyti kol vyko gydymas, gal dėl to, kad svajonė vis dar liko tik svajonė, dabar sukaupė drąsą ir parašė jūsų fondui. Labai norėtume, kad būtent Tijos šis noras leistų surinkti aukų tiek, kad pakaktų išpildyti ir kitų vaikų svajones. Mes tikrai žinome ir suprantam, kaip reikalingos laimės akimirkos mažiesiems kovotojams. Jų geros emocijos ir mamoms dažnai tampa terapija“ , – savo laiške rašė Tijos mama Kristina.

REGISTRACIJA

1. BŪDAS

Registruokite save ir draugus el. paštu info@kaukenoparama.lt, laiške nurodant dalyvio vardą, pavardę, pilną gimimo datą, tel. numerį, el.paštą, miestą ir norimą bėgti distanciją.

Galimos distancijos ir registracijos mokestis (jau su auka vaikams)

12 km bėgimas (startas 10.30 val.) – 20 eurų

6 km bėgimas (startas 12 val.) – 18 eurų

3 km bėgimas (startas 13.30 val.)- 15 eurų

Nykštukų bėgimas-vaikai (startas 13.15 val.) – 6 eurai

Visi užsiregistravę per mūsų fondą, gaus dovanų specialius „Aplenkime vėžį“ marškinėlius. Registracijos mokestį kviečiame pervesti žemiau pateiktais rekvizitais mokėjimo paskirtyje nurodant „vardas, pavardė – auka už Kalėdinį bėgimą“.

Rekvizitai:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Kodas: 302721009

Įregistravimo data: 2012-02- 03

Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574

Bankas – Luminor

SWIFT: AGBLLT2X

Registracijos adresas: J. Baltrušaičio g. 9-138, LT-06145 Vilnius

 

2. BŪDAS

Registruokite save ir draugus interneto svetainėje www.kaledinisbegimas.lt  ir prie R. Kaukėno paramos grupės aukos langelio pasirinkite norimą paaukoti sumą. Visi paaukoję 10 eurų ir daugiau, gaus dovanų specialius „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.

SVARBI INFORMACIJA

Numerių atsiėmimas renginio dieną (gruodžio 16 d.) nuo 9.30 val. iki bėgimo starto paskelbimo.

Bėgimo numeris bus atiduodamas tik pateikus asmens dokumentą. Atsiimti kito dalyvio numerį bei dalyvio krepšelį galima tik pateikus dalyvio, už kurį atsiimama, asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai dalyviai numerių atsiėmimo metu turės pateikti atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą