was successfully added to your cart.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su Sostinės krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio lyga ir 3×3 krepšinio asociacija kviečia krepšinio aistruolius birželio 1 d. susitikiti Vilniaus Lukiškių aikštėje, kur tą dieną daugiau nei šimtas komandų ne tik varžysis gatvės krepšinio „3×3“ turnyre, bet ir prisidės prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Toks Rimanto Kaukėno paramos grupės turnyras yra organizuojamas jau antra kartą.

“Pernai metais šis renginys pritraukė labai daug jaunimo, kurie tą kartą puikiai praleido laiką. Tai puiki proga žmones paskatinti išeiti į Vilniaus gatves, aktyviai leisti laisvalaikį bei tuo pačiu skatinti paramą ir atjautą šalia esančiam draugui, kuriam pagalbos tikrai labai reikia. Šiuo atveju mes kalbame apie sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, kuriais Rimanto fondas jau rūpinasi daugiau nei septynerius metus”, – sake R. Kaukėno paramos grupės atstovė Rusnė Šermukšnytė.

Pasak organizatorių, čia dalyvių lauks gerai žinomos krepšinio žvaigždės su kuriomis bus galima pabendrauti ir susirugti krepšinio aikštelėje, ant scenos lips mylimi Lietuvos atlikėjai, o nugalėtojų lauks vertingi rėmėjų prizai – skrydžiai oro balionu ir parasparniu, pasivažinėjimas trasa ferrari automobiliu, vandens pramogos ir daugelis kitų patirčių, kuriomis pasirūpino fondo draugai „Gera dovana“.

“Vaikų gynimo diena simbolizuoja daug svarbių dalykų su kuriais turi susipažinti ir suaugęs ir mažas pilietis. Būtent šis 3×3 krepšinio turnyras yra dar vienas įrodymas, kad padėti vieni kitiems galime įvairiomis formomis. Džiaugiuosi, kad jaunimas noriai dalyvauja tokiuose renginiuose, žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga. Atvykusieji turės puikų laiką, kuris virs ir nuostabiais darbais“, – apie iniciatyvą kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Planuojama, kad renginyje dalyvaus virš 100 komandų, ekipas sudarys 3-4 žaidėjai, o varžybos truks po 7 minutes iki 15 taškų. Dėl nugalėtojų titulo kovos net septynių amžiaus grupių žaidėjai:

2000 m. ir anksčiau gimę vaikinai ir merginos
2001-2002 m. gimę vaikinai ir merginos
2003-2004 m. gimę vaikinai ir merginos
2005-2006 m. gimę vaikinai ir merginos
2007-2008 m. gimę vaikinai ir merginos
2009-2010 m. gimę vaikinai ir merginos
2011 m. ir vėliau gimę vaikinai ir merginos

Visi turnyro dalyviai dovanų gaus specialiai šiam turnyrui paruoštus fondo marškinėlius.

Už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos suteikti pagalbą krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Registracija į turnyrą vyksta jau šiandien, tad paskubėkite! https://bit.ly/2GZxcDw

 

Darželinukų SKM Supertaurė

3×3 krepšinio turnyras „Už pergalę gyventi“ neabejotinai didėja! Mūsų partneriai „Sostinės krepšinio mokykla“ skelbia geras naujienas patiems mažiausiems sportininkams ir jų tėveliams! 
 
Šį kartą turnyre dalyvauti kviečiami ir darželinukai, kurie rungsis dėl specialios jiems skirtos SKM Supertaurės!
 
Dalyvių lauks mažiesiems pritaikyti krepšiai, nuostabūs rėmėjų prizai, aktyvus laisvalaikis su draugais ir specialūs fondo marškinėliai!
 
Komandą turi sudaryti 4 žaidėjai. Registracijos mokestis (auka sunkiai sergantiems vaikams) vienam vaikui – 15 eur.
 
Laikas: birželio 1d., 10.00-12.00 val.
Vieta: Vilniaus Lukiškių aikštė
 
Registracija vyksta iki gegužės 30 d.: https://bit.ly/2GZxcDw