was successfully added to your cart.

Krepšelis

„Laimės akimirkos“ – kiekvienam jos būna kitokios, bet vaikams, kurie kiekvieną dieną kovoja dėl savo gyvybės, jos įžvelgiamos paprastuose dalykuose. Būtent su tokia žinute Rimanto Kaukėno paramos grupė kvietė savo bendruomenės narius atvykti į labdaringą renginį, kuriame savo šiluma ir dėmesiu vieni kitiems dalinosi tiek paramos nestokojantys svečiai, tiek su sunkiomis ligomis kovojantys vaikai.

„Šio labdaringo renginio idėja buvo suburti Lietuvos žmones, kurie dalyvauja mūsų fondo veikloje ir tuos, kurie norėtų prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams. Jis dovanojo galimybę matyti ir pažinti mūsų herojus – su sunkiomis ligomis kovojančius vaikus, jų tėvelius ir gelbėtojus. Naudodamasis proga, noriu padėkoti visiems, kurie nelieka abejingi Lietuvos mažiesiems ligoniukams, padeda jiems išgyventi sunkią diagnozės traumą ir suteikia jiems taip reikalingą pagalbą“, – bendruomenei dėkojo fondo steigėjas, krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Rugpjūčio 25 d. Užutrakio dvaro prieigose vyko labdaringas renginys, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Renginio metu nuoširdų „Ačiū“ tarė ir apie „Laimės akimirkas“ kalbėjo mūsų didvyriai – vaikai, kurie nepasiduoda ir tik su kilnios visuomenės pagalba gali kovoti su sunkiomis ligomis. Kartu su garsiomis Lietuvos moterimis Jurgita Lukauskiene, Tatjana Lavrinovič, Raminta Babrauskiene, Inga Stumbriene, Vaida Grikšaite-Česnauskiene ir Solveiga Mykolaityte jie pristatė dizainerio Egidijaus Rainio kurtas progines sukneles ir dovanojo susirinkusiems savo šilumą.

„Mes norėjome mergaitėms padaryti didelę šventę, kurioje jos pamatytų, kiek daug žmonių jas palaiko, nes jos yra tikros didvyrės ir tikras pavyzdys mums. Jos mėgavosi akimirka, svečiai negailėjo ovacijų ir atsistoję plojo merginoms… Tai buvo nuostabu…“, – sakė žinomas krepšininkas.

Renginio vedėja Indrė Kavaliauskaitė po madų pristatymo pranešė ir džiugią naujiena į sceną žengusioms mergaitėms Gintarei, Aušrinei, Tijai, Mėjai, Ainei, Austėjai, Ingridai, Liepai ir Viktorijai  – dėka fondo rėmėjų ir partnerių, kurie tą vakarą buvo kartu, joms buvo padovanotos dizainerio E. Rainio specialiai joms kurtos suknelės ir fotografo Vilmanto Morkvėno fotosesija. Ekranuose pasirodė ir supermodelių iš viso pasaulio linkėjimai mergaitėms. Savo filmukuose mergaitėms linkėjimus siuntė ir pasididžiavimą jomis išreiškė tokie garsūs modeliai, kaip Melodie Monrose, Grace Mahary, Petra Nemcova, Toni Garrn, Lais Ribeiro, Arlenis Sosa, Eniko Mihalik ir Imaan Hammam.

Saulės palydėtuvės vyko skambant Kauno simfoninio orkestro, Pauliaus Bagdonavičiaus, Eugenijaus Chrebtovo ir Rūtos Ščiogolevaitės kūrybai, o vakaras buvo skirtas visus vienijantiems vaikams – labdaringo aukciono metu už auką mažiesiems žmonės įsigijo Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų unikalią atributiką, vertingus meno kūrinius, dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus kurtos unikalios sporto rūbų kolekcijos drabužius bei Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus knygas su jo ekscelencijos linkėjimu ir autografu.

Iš viso per aukcioną vaikams buvo paaukota net 18 460 eurų!

Renginio metu fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas įteikė ir padėkos statulėles trims fondo bendruomenės nariams, kurie deda visas pastangas, kad vaikai patirtų kuo daugiau „Laimės akimirkų“. Į sceną R. Kaukėnas pakvietė ilgamečius fondo savanorius Daiva Kanopkienę ir Giedrių Paužą bei „Topo centras“ savininką Aurelijų Rusteiką. Už itin svarią paramą vaikams, šiems svečiams buvo įteikti gėrio bumerangai simbolizuojantys gėrio grįžimą atgal.

Labdaringą vakarą vainikavo danguje sužibę saliutai bei R. Kaukėno padėka šią iniciatyvą palaikiusiems ir neatlygintinai laiką skyrusiems solistams Rūtai Ščiogolevaitei, Pauliui Bagdonavičiui, Eugenijui Chrebtovui, dizaineriui Egidijui Rainiui ir renginio vedėjai Indrei Kavaliauskaitei.

 

PADĖKA

Norėtume padėkoti savo draugams, kurie kas kart nelieka abejingi vaikų istorijoms, tiki ir pasitiki fondo veikla bei leidžia mums suteikti reikiamą pagalbą mažiesiems pacientams: Tadui Tručilauskui, Skaistei Semenikei ir “Lewben Art Foundation” už meno kūrinius, kurie tą vakarą pradžiugino mūsų svečius bei virs kilniais darbais vardan vaikų. Dėkojame Antano Guogos paramos fondui, UAB “Vikonda” ir „Dizaino pasauliui“ už mūsų iniciatyvų palaikymą ir paramą. Dėkojame grožio prekės ženklui “Esthederm” už dovanas mūsų modeliams. Ačiū ištikimiems rėmėjams “Avia Solution Group”, “Skycop”, “Small Planet Airlines”, “Topo centras” ir “Grill London”. Už puikias tos dienos pramogas vaikams Ačiū tariame “Doki Poki” ir “Balionų karaliai”. Ačiū mūsų nuostabiems fondo savanoriams, kurie visada ištiesia pagalbos ranką. Renginio vedėjai Indrei Kavaliauskaitei, dizaineriui Egidijui Rainiui, modeliams Jurgita Lukauskienei, Tatjanai Lavrinovič, Ramintai Babrauskienei, Ingai Stumbrienei, Vaidai Grikšaitei-Česnauskienei ir Solveigai Mykolaitytei. Už akimirkų įamžinimą dėkojame „Divines“ komandai, fotografui Vilmantui Morkvėnui ir filmuotojui bei fondo savanoriui Arminui Vareikai.

 

Nuotraukos: Vilmantas Morkvėnas