Dovanos cistine fibroze sergantiems vaikams

Esame labai laimingi, kad su nuostabiais fondo bendruomenę palaikančiais žmonėmis galime suteikti džiugesį sunkiai sergantiems vaikams į jų gyvenimus atnešti daugiau spalvų. Praėjusiais metais mūsų fondo veiklą papildė prasminga ir reikalinga draugystė su cistinės fibrozės diagnozę turinčių vaikų šeimomis. Esame laimingi, kad šia sunkia genetine liga sergantiems kovotojams galėjome dovanoti šventiškesnes Kalėdas! Norime tarti šiltą ačiū mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie rūpinasi visais mažaisiais pacientais. ❤🙏 ❄️Nuoširdus ačiū skrieja Deals On Wheels LT už Jūsų skiriamą paramą mūsų herojams – visų gerų Jūsų kolektyvo širdžių dėka nupirkome vaikams dovanas, kurios, tik pažiūrėkite, įžiebė nuoširdžiausias šypsenas jų veiduose. Dėkojame, kad esate šalia. ❄️Šiltas ačiū BARBORA.LT ir Pergalė už didžiulius šokoladus, kuriuos gavo kiekvienas herojus. Juk saldžios akimirkos pačios šventiškiausios, tiesa?… ❄️Ačiū sakome ERGO už praktiškas dovanas vaikams ir Jūsų prisidėjimą prie labdaringos veiklos. Gera žinoti, kad visada esate pasiruošę padėti. ❄️Nuoširdus ačiū Prabylantis Džiaugsmas komandai, kurie sukūrė gražias apyrankes, o kiekvienoje iš jų – pats nuoširdžiausias linkėjimas herojui, užkoduotas Morzės abecėle. Esame kupini dėkingumo už Jūsų šilumą ir atsidavimą. ❄️Dėkojame įmonei (https://www.angroup.lt/) už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

❄️Didelis ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams. Juk geriausios dovanos tos, kurios suburia artimuosius, tiesa?.. ❄️Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės ilgametei savanorei Žydrūnei Kaukėnienei ir jos mokiniams, kurie gamino šventinius atvirukus, o kiekviename jų nugulė patys nuoširdžiausi linkėjimai sunkiai sergantiems vaikams. ❄️Garsus ačiū mūsų fondo draugams Omniva Lietuva, be kurių pagalbos nebūtume radę tiek kalėdinių nykštukų, galinčių pristatyti dovanas mūsų herojams. Dėkojame, kad kasdien esate šalia ir prisidedate prie gražių darbų, kurie padeda vaikams augti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Be kategorijos

Kino popietė Kauno klinikose

Jaukios kino popietės Kauno klinikose jau tapo smagia tradicija ne tik mūsų mažiesiems pacientams, tačiau ir jų tėveliams! Gražūs animaciniai filmukai, kurie nukelia į magišką ir stebuklų kupiną pasaulį bei laikas kartu – tai, kas padeda dienas padaryti smagesnėmis.  Norime padėkoti Baltas ekranas komandai, kurie pasirūpina vaikų žaidimų kambario pavertimu pačia tikriausia kino sale. Dėkojame už šilumą ir šviesius įspūdžius! Šį kartą visus mažus ir didelius kvietėme žiūrėti animacinį filmuką „Sapnų kūrėjai“, kuris nukėlė mus į vaizduotės pasaulį – kerintį,…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.