Kino popietė Kauno klinikose

Jaukios kino popietės Kauno klinikose jau tapo smagia tradicija ne tik mūsų mažiesiems pacientams, tačiau ir jų tėveliams! Gražūs animaciniai filmukai, kurie nukelia į magišką ir stebuklų kupiną pasaulį bei laikas kartu – tai, kas padeda dienas padaryti smagesnėmis. 

Norime padėkoti Baltas ekranas komandai, kurie pasirūpina vaikų žaidimų kambario pavertimu pačia tikriausia kino sale. Dėkojame už šilumą ir šviesius įspūdžius!

Šį kartą visus mažus ir didelius kvietėme žiūrėti animacinį filmuką „Sapnų kūrėjai“, kuris nukėlė mus į vaizduotės pasaulį – kerintį, stebuklingą ir tokį, apie kokį net galvojome esant… Filmuke veikėjai leidosi į sapnų karalystę ir galėjo matyti – kaip gimsta sapnai, o pagrindinei filmo veikėjai pavyko sapnus netgi pakeisti! Filmukas labai patiko visiems, todėl džiaugiamės dar viena itin šilta ir jaukiai praėjusia kino popiete su herojais. 

Šiltai dėkojame Top Exchange – mūsų ilgamečiams fondo draugams, kurie šį kartą pasirūpino dovanėlėmis mūsų herojams. Mažieji kovotojai gavo LEGO konstruktorius, o vyresnėliams padovanojome stalo žaidimus. Iš visos širdies dėkojame Jums, kad padovanojote džiaugsmą sunkiai sergantiems vaikams. 

Nuoširdus ačiū Forum Cinemas, įsikūrusiam Kauno Akropolyje, kurie suteikė nuolaidą skaniausiems spragėsiams! Juk tikrame kine privalo būti spragėsių, tiesa?…

Panašios naujienos

Rodyti viską
Be kategorijos

Dovanos cistine fibroze sergantiems vaikams

Esame labai laimingi, kad su nuostabiais fondo bendruomenę palaikančiais žmonėmis galime suteikti džiugesį sunkiai sergantiems vaikams į jų gyvenimus atnešti daugiau spalvų. Praėjusiais metais mūsų fondo veiklą papildė prasminga ir reikalinga draugystė su cistinės fibrozės diagnozę turinčių vaikų šeimomis. Esame laimingi, kad šia sunkia genetine liga sergantiems kovotojams galėjome dovanoti šventiškesnes Kalėdas! Norime tarti šiltą ačiū mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie rūpinasi visais mažaisiais pacientais. Nuoširdus ačiū skrieja Deals On Wheels LT už Jūsų skiriamą paramą mūsų herojams – visų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.