Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius.
Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje…
Spalvų kupiną Zlatos gyvenimą aptemdė liga – jai buvo diagnozuota leukemija. Sunkus ir varginantis gydymas pamažu „sėmė“ iš mergaitės gyvybę, kurios buvo tiek pilna aplink, o veide vis rečiau rodėsi šypsena. Ypač sunkus buvo plaukų netekimo momentas… Sukaupusi visas jėgas ir jausdama begalinį artimųjų palaikymą Zlata eina pirmyn, drąsiai svajodama! Pati didžiausia jos svajonė buvo į šeimą priimti dar vieną narį – Korgių veislės šuniuką. Tokį mes jai ir padovanojome!
Žodžiais nenupasakojamos emocijos, kurios aplankė Zlatą, kai ji ant rankų paėmė mažylį. Ne tiek mums visiems, kiek pačiam šuniukui ji pasako, ką jiedu veiks, kokių komandų mokysis ir, rodos, vos per kelias akimirkas užgimė pati tikriausia ir tvirčiausia draugystė.
Begalinę padėką tariame Dariui Bivainiui ir visiems Nidoje vykusio labdaros vakaro svečiams, kurie aukojo norėdami įgyvendinti pačias didžiausias mūsų mažųjų pacientų svajones. Viena jų šiandien virto realybe – Zlata laiminga ir dar daugiau jėgų sukaupusi žengia į priekį, link pergalės! Ačiū sakome visiems aukojusiems, dalį Jūsų aukų (1300 Eur) skyrėme šiai pūkuotai svajonei įgyvendinti.
Nuoširdžiai dėkojame AVIS Lithuania už galimybę pas herojus saugiai keliauti ne tik kartu su komandos nariais, tačiau ir su pūkuotais mūsų herojų draugais! Esame laimingi, jausdami Jūsų palaikymą labdaringoje veikloje ir didžiulį džiaugsmą, jog prisidedate prie pačių gražiausių mūsų fondo globojamų vaikų svajonių.

Similar news

Show all
Children's dreams

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Read more
Children's dreams

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Read more
Children's dreams

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.