Informacija verslui

Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų vis didėjančios bendruomenės ir kartu įgyvendinti įvairius projektus bei kitas iniciatyvas vardan sunkiai sergančių Lietuvos vaikų. Tapkite socialiai atsakingu verslu, kuris ne tik džiugins mažuosius ligoniukus, bet ir sustiprins jūsų organizacijos vidinę kultūrą. Norime Jus supažindinti su galimomis pagalbos vaikams formomis:

Parama skiriant X procentą pajamų nuo jūsų parduodamos produkcijos ir/ar paslaugų

Galimybė kurti bendrą projektą, kurio metu dalis už pardavimus surinktų lėšų galėtų atitekti konkrečiai vaiko istorijai.

Bendradarbiavimas vykdant projektus

Prisidėkite prie mūsų vykdomų projektų.

1,2 procentų GPM skyrimas

Skatinkite savo darbuotojus skirti 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų paramos grupei.

Parama prekėmis ir/ar paslaugomis

Prisidėkite prie mūsų organizuojamų iniciatyvų skiriant paramą savo produktais ir/ar paslaugomis.

Reguliari/vienkartinė finansinė parama

Kviečiame būti mūsų rėmėjais pervedant reguliarią/vienkartinę paramą į mūsų fondą, kuri bus panaudota įgyvendinant įvairias iniciatyvas susijusias su pagalba sergantiems vaikams.

Iniciatyvos

Kartu organizuokime bendrus sporto, kultūros ir kitus renginius, burkime žmones į vieną bendruomenę ir skatinkime prisidėti prie fondo veiklos. Tai galite daryti savo organizacijos viduje arba įtraukiant visą visuomenę.

Darbuotojų savanorystė

Savanoriai yra mūsų fondo širdis, būtent jie užtikrina sklandžią ir efektyvią fondo veiklą. Kviečiame Jūsų įmonės darbuotojus prisijungti ir savanoriauti įvairių renginių metu parduodant fondo atributiką, supažindinant žmones su mūsų fondo veikla ir galimomis paramos formomis.

Turite kitų idėjų, kaip galėtumėte prisidėti prie pagalbos vaikams?

Maloniai kviečiame susisiekti su mūsų komanda.