Paskutinį sausio savatgalį 1-ąjį savo gimtadienį švęsianti mažoji Amelija sulaukė didelio stebuklo – pasisekusios svarbios operacijos, tad Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovai aplankė pacientę Kauno klinikose ir su didžiausiais linkėjimais nuo “COWI Lietuva” atnešė jai didelę dovaną.

Siaubingos prognozės virto stebuklu

2018 metų pabaigoje mergaitės tėvai išgirdo baisias jų dukros prognozes – mergaitės galvoje yra auglys, kuris gali įtakoti mergaitės neįgalumą, o jos gyvenimas turėti blogiausią scenarijų. Tačiau, šiandien dieną tiek mergaitės tėvai, tiek sveikatos specialistai Ameliją vadina tikra kovotoja, nes ši mažylė yra be galo stipri ir į gyvenimą kabinasi taip stipriai, kad net sunki onkologinė liga po mažu traukiasi šioje inirtingoje kovoje. Pirmosios operacijos metu mergaitei buvo dalinai pašalintas auglys, o prieš savaitę vykusios pakartotinės operacijos metu jis buvo pilnai panaikintas. Didelę riziką turėjusi operacija buvo tikras išbandymas tiek mažylei, tiek jos tėveliams ir seneliams. Drebančiu balsu apie tai vis dar kalbėjo ir Amelijos močiutė, ir mama, – “Net tada, kai man pasakė, jog mergaitė gali neišgyventi aš tvirtai sakiau, kad ji gyvens, ji turi gyventi. Aš tuo tikėjau ir žinojau, kad mes po mažu sveiksime” , – sakė Amelijos mama.

Didele stiprybe ir tikėjimu spinduliuojanti šeima viliasi, kad greitai jie galės keliauti namo.

Daug progų išpildyti svajonę

Mamai užsiminus apie Amelijos meilę ryškioms spalvoms ir maudynėms kamuoliukų baseine, Rimanto Kaukėno paramos grupė nupirko šiai mažylei daug gerų emocijų suteikiančią kamuoliukų tvirtovę ir iš karto po Amelijos grįžimo iš reanimacijos, pristatė jai į palatą, kur šiuo metu ji atgaudinėja jėgas po sudėtingos operacijos. Nors Amelija dar pakankamai silpna, ji vis tik negalėjo atitraukti akių nuo spalvingų kamuoliukų baseino. Tikime, kad mergaitei sustiprėjus, ji ten praleis dižiąją laiko dalį ir džiaugsis pilnaverte vaikyste.

Padėka

Už šią dovaną norime nuoširdžiai padėkoti “COWI Lietuva” finansų skyriui, kuris Kalėdiniu laikotarpiu surinko aukas būtent mūsų fondo globojamiems vaikams, o dalį iš jų jie skyrė Amelijos svajonės išpildymui.

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media