2018 metų Kalėdiniu laikotarpiu naktinio gyvenimo mėgėjai taip pat neliko abejingi skaudžioms vaikų istorijoms. Susipažinę su Rimanto Kaukėno paramos grupės misija, naktinių klubų Vilniuje ir Kaune “Anna Mesha. Butas” ir “Anna Mesha. Viešbutis” lankytojai aukojo tam, kad galėtų prisidėti prie pagalbos su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Dviejų “Kalėdiniai megztiniai” renginių metu žmonės pacientams paaukojo net 2138 eurus, kurie po mažu virsta gerais darbais.

Pirmasis vaikas, kuriam kartu su “Anna Mesha” astovais suskubome padėti yra mažasis Airidas. Nuo pat gimimo Airidas susidūrė su dideliais iššukiais. Vaikui yra diagnozuota simptominė epilepsija, hidrocefalija, vaikų idiopatinė skoliozė. Dėl sutrikusios vaiko mitybos, jam buvo suformuota gastrostoma. 2018 metais Airidui buvo išoperuota diafragmos išvarža, o kiek dar gretutinių ligų, kurioms gydymo šiandien dienai nėra. Pasak Airido mamos Vaidos, vaikui šiuo metu svarbiausia daug mankštintis ir nepasigauti virusų, kurie virsta didelėmis kompikacijomis dėl silpnos vaiko imuninės sistemos. “Mūsų atveju gydymo kaip ir nėra, svarbiausia šiandien dieną vaikui yra įvairios mankštos, kineziterapeuto ir logopedo pagalba, kurią mums suteikia įvairiose sanatorijose. Bet ir apsilankymai reabilitacijose, šiuo metu mums yra ypač rizikingi, nes dažnai susergame, tad kartais paprasčiausiai nėra galimybių keliauti į sanatorijas arba tiesiog tenka sustabdyti procedūras, jeigu būname jau išvykę.” , – apie sudėtingą vaiko sveikatą kalbėjo Airido mama Vaida.

Sunkų neįgalumą turintiems vaikams, kaip Airidas yra labai svarbu judėjimas, lavinamieji pratimai, socializacija, aplinkos pažinimas. Būtent dėl šios priežasties mama kreipėsi į Rimanto Kaukėno paramos grupę prašydama padėti jiems įsigyti specialią kėdutę, kurios pagalba vaikas galės ne tik gulėti, bet ir sėdėti bei stebėti aplinką.

Kartu su naktinio klubo atstovais Justinu Žvigu ir Indrėja susitikome su šeima restorane “Grill London” Kaune ir įteikėme jiems reikalingą kėdutę. Pažintis su berniuku ir jo tėvais tiek fondo, tiek klubo atstovams atnešė daug gerų emocijų. Suteikti pagalbą šeimoms, kurios priima ją atvira širdimi ir mėgaujasi kiekviena pažinties akimirka yra ypač malonu.

“Prieš susitikimą buvo šiek tiek baisu. Šiek tiek jaudinomės, nežinojome, kaip suvaldyti save ir tiesiog įkvėpti žmones, o ne gailėtų jų, nes tai tikrai nepadeda. Tačiau, susitikus buvo viskas visiškai kitaip, buvo labai paprasta ir tas pokalbis puikiai užsimezgė” , – gražia draugyste džiaugėsi naktinio klubo atstovė Indrėja.

“Labai norėtume padėkoti visiems “Anna Mesha” klubo lankytojams, kurie šventiniu periodu paaukojo auką ir kuri bus panaudota kilniems tikslams. Ačiū labai” , – visiems prisidėjusiems prie pagalbos vaikams dėkojo naktinio klubo bendrasavininkas Justinas.

Padėka

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti Justinui ir Indrėjai už iniciatyvą, kuri subūrė šimtus žmonių kilniam tiklsui. Ačiū visiems lankytojams, kurie prisidėjo prie pagalbos mažiesiems pacientams. Nuoširdi padėka skirta ir mūsų draugams “Grill London” už tai, kad visada priimate mus į savo namus, pavaišinate šeimas skaniais pietumis ir suteikiate susitikimams jaukią aplinką.

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM Media

.