2018 m. gruodžio 21 d. Vilniuje įsikūrusiame naktiniame klube ”Materialistė” vyko Kalėdinis vakaras, kurio metu ten susirinkę svečiai turėjo galimybę prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos. Jau tradicija tapusio labdaringo renginio metu vyko aukcionas, o surinkta 4830 eurų auka yra skirta išpildyti sunkiai sergančių vaikų slaptus norus bei padėti su onkologine liga kovojančiai ir vienai auginančiai du vaikus moteriai.

Šį kartą naktinio klubo Kalėdinė iniciatyva virto dar vieno vaiko svajonės išsipildymu. Sausio 10 d. fondo atstovai kartu su šventinės idėjos iniciatoriais Matu Puodžiūnu ir Austėja Jablonskyte apsilankė Kauno klinikose, kur šiuo metu gydosi maža mergaitė vardu Augustė. Savo laiške 8-metė mergaitė atskleidė sunkią diagnozę, savo pomėgius ir slaptą svajonę, kurios išsipildymo ji labai laukė ir tikėjosi.

Pozityvumo neatima net sunki diagnozė

Aktyvi ir besišypsanti – būtent tokia yra mažoji Augustė net ir tada, kai graži vaikystė virsta dažnais vizitais ligoninėje, nesibaigiančiomis vaistų dozėmis ir naktimis praleistomis palatoje. Išgirsta diagnozė – nepiktybinis smegenų kamieno auglys, neatimė iš Augustės gražios šypsenos ir pozityvumo, ji tiesiog atkakliai kovoja su liga ir laukia dienos, kada galės grįžti į namus pas ten laukiančius brolį, sesę ir šuniuką bei džiaugtis jų draugija.

Svajonės, kurios pildosi 

Svajonių laiške mergaitė aprašė savo pomėgius ir svajones, kurias išgirdo naktinio klubo atstovai ir nusprendė ne tik įteikti jai norimą elektrinį paspirtuką, bet ir aplankyti bei susipažinti. Mergaitė net nenutuokė, kad ketvirtadienio popietė jai atneš svajonių išsipildymą. Pamačiusi svečius įėjusius į žaidimų kambarį su didele dėže, Augustė net nenutuokė, kad jie atvyko pas ją. Kukliai ir atsargiai tardama žodžius mergaitė po mažu pradėjo suprasti, kad ši didelė dovana yra jai ir kad joje slepiasi ne kas kitas, o išsvajotas elektrinis paspirtukas. Po kelių akimirkų vaikų onkologinio skyriaus kolidorius tapo pasivažinėjimo trasa, kurią pirmoji išbandė Augustė.

“Norėtųsi, kad mergaitė sveiktų taip pat greitai, kaip važiuoja šis paspirtukas. Linkime greitai grįžti į mokyklą, kurios pasiilgo ir džaugtis vaikyste”, – sveikatos linkėjo naktinio klubo atstovas Matas.

“Linkime, kad ne tik svajonės išsipildytų, bet kuo greičiau spasveikti. Jeigu galime su ta svajone suteikti kažkokio džiugesio, vilties ir padaryti dieną gražesnę – mes esame labai laimingi”, – pridūrė Austėja.

Padėka

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti naktiniui klubui “Materialistė” bei visiems, kurie labdaringo vakaro metu neliko abejingi vaikų svajonėms ir aukojo tam, kad galėtų jas išpildyti. Tik su visų Jūsų pagalba mes galime sukurti mažus ir didelius stebuklus su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams ir taip suteikti jiems gerų emocijų, kurios lyg vaistai padeda jiems įveikti net rimčiausias sveikatos problemas.

Video medžiaga ir nuotraukos: Vytautas Mikaitis