2018 sausio 20 d. Aukštaitijos sporto rūmuose praūžė Panevėžio “Žvaigždžių diena”, kurios metu krepšinio mėgėjai rungėsi įvairiose rungtyse ir surengė įspūdingą krepšinio šou susirinkusiems žiūrovams.

Aukštaitijos sporto grupės ir Panevėžio krepšinio lygos organizuotas renginys tapo ne tik puiki pramoga panevėžiečiams ir miesto svečiams, bet ir ypatinga diena sunkiai sergančiai Aušrai ir jos šeimai.

Šešiolikmetei Aušrai yra diagnozuota sunkios stadijos onkologinė liga – Hočkino limfoma, kuri mergaitę ilgam paguldė į Santaros ligoninės vaikų onkologinį skyrių. Ten mergaitei buvo atliekami ilgai trukę chemoterapijos kursai, o šiandien mergaitė priversta dažnai grįžti į ligoninę įvairiems tyrimams ir papildomiems gydymams. Aušrai susirgus sunkia liga, šeima daug laiko skyrė mergaitės priežiūrai, mamai teko atsisakyti darbo, o tai lydėjo į sunkią šeimos finansinę padėtį.

Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Panevėžio “Žvaigždžių dienos” organizatoriai visą mėnesį bendravo su šia šeima ir neliko abejingi jai padėti. Džiaugiamės, kad prie pagalbos šeimai prisidėjo ir daugelis įmonių, kurie dovanomis apipylė ne tik pačią Aušrą, bet ir jos mamą, tėtį ir jaunesnįjį brolį.

Už pagalbą šeimai norime padėkoti:

Panevėžio krepšinio lygos komandos ir organizatoriai padovanojo Aušrai naują išmanųjį telefoną “Iphone 6S”, UAB “Irmus” padovanojo BC ” Lietkabelis” šaliką ir pakvietimą visai šeimai į bet kurias pasirinktas Lietkabelio krepšinio varžybas. Sporto klubas “Impuls” padovanojo kvietimus visai šeimai pasportuoti jų centruose, kokteilių ir kavos baras “Cosmos” pakvietė paskanauti kavos ar arbatos.  Grožio ir Terapijos kabinetas “Royal” Aušros mamai padovanojo grožio procedūrą. Roletais ir žaliuzėmis prekiaujanti įmonė UAB “Adorma” įteikė šeimai dovanų čekį, “Proteinas.lt” Aušrai ir jos broliui dovanojo vitaminus ir kitą savo atributiką. “Kūno kultas” padovanojo ekologiškų uogienių rinkinį ir savo atributiką. “La – Fa” sėdmaišių rojus, “Kasparo baldai” ir kiti rėmėjai įteikė Aušrai sėdmaišį ir komodą, kuriuos mergaitė galės pasistatyti savo naujame kambaryje. “Tik pizza” pakvietė šeimą apsilankyti jų restorane ir paskanauti picų. UAB ” Sporto kalvė” dovanojo apsauginį stiklą ir dėkliuką naujam Aušros telefonui.  Sportinės aprangos ir avalynės prekinio ženklo “Hummel” atstovas įteikė Aušrai ir jos broliui personalizuotus Lietuvos futbolo rinktinės marškinėlius.

Prie renginio taip pat prisidėjo UAB “Service line”, Panevėžio apskrities futbolo federacija, sporto klubas “Intero Gym”, fotografas  GNU BASKET, UAB “SPORTO KALVĖ”, AB “Panevėžio statybos trestas”, UAB “Rezus.lt”, UAB “Alisport”, “Švyturys”, “Kūno kultas”, Romeo sporto klubas, laikrodžių parduotuvė “Laikas”, kokteilių baras “Shotas”, Aukštaitijos implantologijos klinika, Baltijos implantologijos klinika, Panevėžio balsas, Co Co Deko, UAB “Lithuanian snacks”, “Panevėžio Eglė”, “Karčema – Ružava”.

Nuoširdus AČIŪ visiems už gausias dovanas, kurios tikime, nudžiugino Aušrą ir jos šeimą. Net neabejojame, kad su visų rėmėjų pagalba ši šeima dar ilgai galės džiaugtis laisvu laiku pramogaudami, o dovanoti daiktai tikrai pravers buityje!