Praėjusi savaitė mergaitei vardu Austėja tapo ypatinga – į jos namus pasibeldė geroji fėja Vitolda Varpiotaitė Stankienė, kuri savo rankose laikė Austėjos išsvajotą šuniuką.

Austėjai buvo diagnozuota T limfoblastinė limfoma.

“Viskas įvyko netikėtai – 2017 m. spalio 9 d. atsikėliau ryte su dideliu guzu kairėje kaklo pusėje. Nuvykus į Klaipėdos vaikų ligoninę padarė tam tikrus tyrimus ir iškarto paguldė i reanimaciją, o kitą dieną su greitąja iškart atvežė į Vilniaus ligoninę kur buvo atliekami išsamūs tyrimai ir gydymai. Čia prasidėjo limfmazgių daugėjimas, du kartus gulėjau chirurginiam skyriuj, buvau drenuota, nes kairiojo plaučio per pleura praktiškai nebesimatė, limfmazgiai neatliko savo darbo, todėl, viskas kaupėsi viduje. Gydymo metu susirgau medikamentiniu gastritu. Iki šių dienų reguliariai yra leidžiami vaistai nuo skausmo, nes visada skauda skrandį, pykina. Ne gana to, man taip pat pripažintas antrinis perikarditas, esu pastoviai stebima kardiologu. Vienu metu chemija buvo sustabdyta savaitei laiko, nes labai nukrito kraujo rodikliai, buvo leidžiami vaistai, pilamas kraujas, kad skatintų kraujo rodiklių atsistatymą” , – apie savo skaudžią patirtį pasakojo Austėja.

Mergaitei labai patinka piešti, skaityti tikromis istorijomis paremtas knygas, klausytis muzikos.

Kas kart grįžusi namo, mergaitė vis svajodavo turėti draugą su kuriuo galėtų žaisti ir eiti pasivaikščioti. Mergaitė diena iš dienos laukė, kada savo namuose galės turėti baltą arba juodą nikštukinį Pomeranijos špicą.

“Austėja kiekvieną dieną labai laukė šuniuko. Vis klausinėdavo, ar mums paskambinote, ar yra galimybė išpildyti šią jos svajonę. Būdavo net ašarų…” , – apie ilgai lauktą dovaną kalbėjo Austėjos mama.

Nuoširdžiai dėkojame visai Vitoldos šeimai už siurprizą, kurio mergaitė taip laukė.  Tikime, kad šis šuniukas atneš nuostabias emocijas, kurios tarsi vaistai padės mergaitei greičiau sveikti!

.