Spalio 28 d. (sekmadienį) Siemens arenoje vyko jau trečiasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tapo krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė padedanti su gyvybiškai pavojingomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams.

“Žaidžiame tam, kad padėtume”, – tokiais žodžiais renginį atidarė vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių Kęstutis Navickas. Visų laikų geriausias Lietuvos badmintono atstovas džiaugėsi, kad prie šių metų sporto renginio prisijungė rekordinis skaičius žmonių: „Be galo gera ir smagu, kad šiais metais turnyras vyko “Siemens” arenoje, o savo jėgas badmintono aikštelėse išbandė beveik 200 šio sporto mėgėjų ir profesionalų. Tai yra nuostabu”, – renginiu džiaugėsi Kęstutis Navickas.

Prieš daugiau nei keturis metus gimusio renginio idėja yra ne tik visiems kartu gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno fondo veiklos. Visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės. Renginio metu auka vaikams siekė 2950 eurų!

„Daug metų keliavau po pasaulį, atstovavau Lietuvą žaisdamas daugelyje šalių, o patyrus sunkią traumą ir grįžus į Lietuvą, turėjau galimybę sustoti ir pagalvoti apie tai, kas man yra svarbu, kaip galėčiau savo patirtį išnaudoti prasmingai. Su Rimantu buvome pražystami jau seniai, mačiau jo ryžtą ir kryptingą darbą fondo veikloje. Pasikalbėjus gimė turnyras, o vėliau ir geri darbai – po paskutinių dviejų turnyrų važiavome pas vaikus į atokiausius Lietuvos kampelius, kad už turnyre surinktus pinigus išpildytume jų svajones. Matant vaikų džiaugsmą, norisi dar labiau stengtis ir tobulėti. Smagu, kai vis daug žmonių palaiko mūsų idėją ir padeda ją įgyvendinti” , – sakė K. Navickas.

Sekmadienį “Siemens” arenoje nuo pat ryto iki vakaro netrūko azarto, džiaugsmo šūksnių ir palaikymo, netrūko šokių ir geros muzikos. Paramą vaikams per šią sporto šaką išreiškė ir garsūs Lietuvos žmonės. Savo laisvą dieną šiai iniciatyvai skyrė krepšininkai Gintautas Vileita, Mindaugas Katelynas ir Steponas Babrauskas su šeimomis, aktorius Giedrius Savickas, žurnalistai ir TV laidų vedėjai Edmundas Jakilaitis ir Martynas Starkus bei garsus fotografas Gediminas Žilinskas. Žvaigždžių turnyrą atidarė dainininkas ir kompozitorius Vidas Bareikis, kuris po muzikinio pasirodymo taip pat kartu su kolegomis žengė į badmintono aikštelę.

Jau daug kartų prie fondo veiklos prisidėjęs ir savo palaikymą vaikams išreiškęs atlikėjas V. Bareikis turėjo fondo bendruomenei ir dar vieną staigmeną – renginio metu fondo globojamiems vaikams buvo padovanotas 100 bilietų kuponas į finalinį jo koncertą, kuris vyks gruodžio 16 d. taip pat “Siemens” arenoje.

„Džiaugiamės, kad su visų fondo draugų pagalba mes galime tęsti šią gražią tradiciją ir išreikšti paramą sunkiai sergantiems vaikams per sportą. Šis Kęstučio Navicko inicijuotas renginys kas kart suteikia gražių emocijų dalyviams, o vėliau ir vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo labai reikia. Noriu nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui, Siemens arenai ir visiems, kurie bus šio gražaus renginio dalimi. Tai didelis mūsų veiklos įvertinimas ir neišmatuojama pagalba mažyliams“ , – prieš renginį sakė fondo steigėjas, neseniai krepšininko karjeros pabaigą paskelbęs Rimantas Kaukėnas.

PADĖKA 

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti visai Kęstučio Navicko badmintono akademijos komandai už nuoširdų darbą įgyvendinant šią iniciatyvą. Taip pat didelį AČIŪ tariame rėmėjams, kurie neatlygintinai prisidėjo prie renginio įgyvendinimo: Nuoširdžiai dėkojame “Siemens” arenai, kad priėmėte mus į savo namus, “Vikonda” už paramą vaikams, Caffein už aromatingą kavą, restoranui “UNTOLD” už gardžius užkandžius, “Beatričės saldumynai” už šventinį tortą, “Volfas Engelman” už vitaminizuotus gėrimus, “Red bull” už muziką ir gėrimus renginio metu, “Adikopas” už specialius turnyro marškinėlius, Kikbokso čempionui Sergejui Maslobojevui ir “Gintarinė vaistinė” už puikius prizus laimėtojams bei “Dizaino pasaulis” už įspūdingo dydžio foto sieną. Ačiū visiems už palaikymą!

 

Video medžiaga: LXM media

Nuotraukos: Ropp Fotografija,  www.ropp.lt

 

.