Lapkričio 3 d. (sekmadienį) “Siemens” arenoje praūžė jau ketvirtasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras “Už pergalę gyventi”, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tapo krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė padedanti su gyvybiškai pavojingomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams.

Vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių Kęstutis Navickas džiaugėsi, kad prie šių metų sporto renginio prisijungė daug žmonių ir rėmėjų: „Džiaugiamės, kad prieš daugiau nei penkis metus gimusi idėja pritraukia vis daugiau sportui ir labdarai neabejingų žmonių. Jau antrus metus iš eilės į savo namus mus priima „Siemens” arena, kas neabejotinai mums leidžia surengti kokybišką turnyrą ir didinti jo dalyvių skaičių“.

Turnyro metu žaidėjai buvo suskirstyti į 5 grupes, kuriose galėjome išvysti vaikus, saugusiųjų grupes: A ir B kategorijas, „Pirmą kartą žaidžiu“ kategoriją bei Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyrą.

Pasak organizatorių, šio renginio idėja yra ne tik visiems kartu gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno fondo veiklos. Čia dalyvavo tiek pažengę, tiek norintys pirmą kartą išbandyti šią sporto šaką. Bene svarbiausia šio renginio dalis yra tai, kad visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos buvo skirtos mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės.

„Daug metų keliavau po pasaulį, atstovavau Lietuvai žaisdamas daugelyje šalių, o patyręs sunkią traumą grįžau į Lietuvą ir turėjau galimybę sustoti ir pagalvoti apie tai, kas man yra svarbu, kaip galėčiau savo patirtį panaudoti prasmingai. Su Rimantu buvome pažįstami jau senai, mačiau jo ryžtą ir kryptingą darbą fondo veikloje. Pasikalbėjus gimė turnyras, o vėliau ir geri darbai – po turnyrų važiavome pas vaikus į atokiausius Lietuvos kampelius, kad už turnyre surinktus pinigus išpildytume jų svajones. Už praeitų metų turnyro metu surinktas aukas galėjome įrengti ir virtuvėlę Vailniaus Santaros vaikų onkohematologijos skyriuje” , – apie labdaringą idėją yra pasisakęs geriausias Lietuvos badmintono atstovas Kęstutis Navickas.

Renginio metu dalyvius ir žiūrovus džiugino puiki programa, kurioje svečiai galėjo pasimėgauti daininkės Ievos Zasimauskaitės koncertu, išvysti savo mylimus aktorius, muzikos atlikėjus ir sportininkus, pabendrauti su jais ir net susirungti badmintono aikštelėje.

Žvaigždžių turnyre dalyvavo visiems gerai žinomi veidai: savo pasirodymą dovanojusi daininkė Ieva Zasimauskaitė, fotografas Gediminas Žilinskas, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, kikbokso pasaulio čempionas Sergejus Maslobojevas, krepšininkas Stepas Babrauskas, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, trietlonininkas Ernestas Česonis, aktorius Martynas Nedzinskas ir barberis Raimondas Pasternackis. Žvaigždžių turnyre jie rungėsi poroje turėdami vaikus, o emocijos ir gera nuotaika užplūdo visą “Siemens” areną.

„Džiaugiamės, kad su visų fondo draugų pagalba mes galime tęsti šią gražią tradiciją ir išreikšti paramą sunkiai sergantiems vaikams per sportą. Šis Kęstučio Navicko inicijuotas renginys kiekvieną kartą suteikia gražių emocijų dalyviams, o vėliau ir vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo labai reikia. Noriu nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui, “Siemens” arenai ir visiems, kurie buvo šio gražaus renginio dalimi. Tai didelis mūsų veiklos įvertinimas ir nepamatuojama pagalba mažyliams“ , – kalba fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

 

Renginio metu dalyviai ir svečiai vaikams paaukojo net 2972 eur!

PADĖKA RĖMĖJAMS

Rimanto Kaukėno paramos grupė nuoširdžiai dėkoja Kęstučiui Navickui ir visai jo badmintono akademijos bendruomenei už renginį, kuris nepaliko abejingų. Prie idėjos prisidėjo ir gerai žinomi prekiniai ženklai, kuriems taip pat norime labai padėkoti: “Audimas”, Mineralinis vanduo “Akvilė”, “Dizaino pasaulis”, “Caffeeine LT”, Beatričės saldumynai, Untold Grill Stories ir Red Bull. Didelis AČIŪ šauniesiems renginio vėdėjams Vytautui Mikaičiui ir Karoliui Tiškevičiui, kurie neatlygintinai sukūrė nuostabią atmosferą arenoje!

Nuotraukos: LXM Media