Vakar, leukemija sergančio paauglio Eriko svajonė tapo tikrove – fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas įteikė vaikinui televizorių, kurio jis labai ilgai norėjo.
Erikui diagnozuota sunkios stadijos leukemija
2017 metų liepos 4 dieną Erikas atsigulė į  Santaros klinikose esantį onkohematologinį skyrių. Jam buvo nustatyta didelės rizikos ūminė T limfoblastinė leukemija. Čia jam buvo skirtas skubus chemoterapinis gydymas blokais.
Pasak Eriko mamos, liga buvo tikras šokas visai šeimai. “Prasidėjo ji visai nekaltai. Iš pradžių atsirado niežulys, manėme, kad prasidėjo kažkokia alergija, veliau, pradėjo karščiuoti. Atlikus tyrimus, buvom skubiai greitosios automobiliu atvežti į Santariškes, kur išgirdome baisią diagnozę-leukemija. Galvoj buvo tik viena mintis: vėžys, o vėžys man skambėjo, kaip nuosprendis” , – prisiminimais apie baisios istorijos pradžią dalijosi Eriko mama.
Šiai dienai Erikas su mama vis dar gydosi Santaros ligoninėje. Vaikinui buvo įvykdyti 7 chemijos blokai, o ne už ilgo prasidės palaikomas gydymas. Mama viliasi, kad visas praeis gerai ir ji kartu su sūnumi galės daugiau laiko praleisti namuose.
Eriko svajonė
Iki baisios ligos Erikas labai mėgo važinėti dviračiu ir riedučiais, tačiau, dabar jis greitai pavargsta, negali būti žmonių susibūrimų vietose dėl galimų infekcijų. Dėl šios priežasties Erikas didžiąją laiko dalį turi praleisti namuose, kur jam, kaip aktyviam vaikui dažnai pabosta. Todėl, Erikas labai norėjo naujo televizoriaus tam, kad galėtų žiūrėti savo mėgstamus serialus ir laidas, o laikas namuose vasaros metu neprailgtų…
Kadangi šeimoje šiuo metu dirba tik tėtis, ši sūnaus svajonė tėvams yra neįperkama. Vaikas ilgą laiką išsvajotam televizoriui taupėsi pats, bet užklupus onkologinei ligai, tai daryti pasidarė sunku.
Svajonės pildosi
Fondui sulaukus Eriko mamos laiško apie berniuko svajonę, nusprendėme jam padovanoti išmanųjį televizorių ir bent taip prisidėti prie geresnės vaiko nuotaikos. Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų rėmėjams “Small Planet Airlines” ir “Topo centrui” bei šių įmonių atstovams Vytautui Kaikariui ir Aurelijui Rusteikai už paramą, kurią galime skirti vaikų svajonių išpildymui!
Linkime Erikui nepasiduoti, greičiau sveikti ir nesivaržant mėgautis veikla, kuri jam labiausiai patinka.

Nuotraukos ir video medžiaga: Arminas Vareika – “Sporto kadras”

.