Jau šeštus metus iš eilės Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvaus viename didžiausių sporto renginių Lietuvoje – Danske Bank Vilniaus maratone. Kiekvienais metais šis renginys suburia virš dešimt tūkstančių aktyvių žmonių, kurie išbando savo jėgas įveikdami vieną iš 6 siūlomų bėgimo distancijų.

Kaip ir kiekvienais metais, krepšininko fondas kviečia visus būti „Aplenkime vėžį“ komandos dalimi – skleisti svarbią žinią bėgant už sunkiomis ligomis sergančius Lietuvos vaikus, suvienyti jėgas ir kartu „Aplenkime vėžį“.

Pasak fondo įkūrėjo Rimanto Kaukėno, šiais metais maratonas fondui bus išskirtinis, nes komandą papildė labai svarbus jiems žmogus – Ernestas Orintas, kuriam visai neseniai gyvenimas buvo skaičiuojamas ne metais, ne mėnesiais ir net ne savaitėmis, jis buvo skaičiuojamas dienomis.

“Ernestą pažįstame jau seniai. Ernestas yra įkvėpimas mums visiems. Gyvenimas jam skyrė labai daug skaudžių ir sudėtingų akimirkų, kuomet vilties išgyventi beveik nėra. Bet… Šiandien mes jį matome savo renginiuose, besišypsantį, bendraujantį ir sportuojantį! Neseniai jis už “Aplenkime vėžį” komandą važiavo 30 km dviračių distancijoje, o dabar jis pasirįžęs bėgti… Tai nuostabu” , – Ernesto stiprybe žavėjosi fondo steigėjęs, buvęs krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Klastinga kraujo liga sergantis Ernestas ir šiandien dieną kovoja su vėžiu, kuris vis primena apie save pačiomis baisiausiomis formomis. Tūkstančius eurų kainuojantys vaistai, išskirtinis gydymas, pagerėjimai ir vėl pasikartojantys stiprūs onkologinės ligos smūgiai– toks banguotas yra Ernesto gyvenimas.

Nepaisant to, vaikinas į viską žiūri labai pozityviai, stengiasi kuo daugiau sportuoti, kiekvieną dieną nuvažiuoja ilgas distancijas dviračiu ir viliasi, kad jam pavyks įveikti beveik 5 km bėgimą maratone kartu su fondu.

„Ernestą ir visą mūsų šeimą žavi Rimanto Kaukėno asmenybė, jo ryžtas padėti mūsų vaikams, jo stiprybė ir atsidavimas fondo veiklai. Ernestui Rimantas yra žmogus į kurį jis nori lygiuotis, tad net žinodamas, kiek pastangų jam reiks norint įveikti bėgimą, jis tiki, kad gali tai padaryti. Tikiu ir aš “ , – sakė Ernesto mama Saulė Orintienė.

„Bėgimas nėra mano stiprioji pusė. Bet šiek tiek treniruočių, pasiruošimo ir manau, su Rimantu finišuosime kartu. Noriu išbandyti save, noriu parodyti ir kitiems, kad viskas yra įmanoma. Galbūt taip įkvėpsiu savo likimo draugus?“ , – apie dalyvavimą bėgime kalbėjo Ernestas.

Šiais metais R. Kaukėno paramos grupė kvies maratono dalyvius apsilankyti ir maratono miestelyje įsikūrusioje fondo palapinėje. Ten bėgikų lauks „Megami“ kineziterapeutų komanda, kuri už auką sunkiai sergantiems vaikams padės sportininkams pasirengti ilgoms distancijoms arba atgauti jėgas po jų. Moterys ir mergaitės gales pasigrąžinti pasidarydamos makiažą ar susitvarkydamos plaukučius. Palapinėje bus ir poilsio zona, kurioje žmonės galės pabendrauti su fondo steigėju R. Kaukėnu bei visa bendruomene, sužinoti daugiau apie fondo veiklą, pasivaišinti kava ir užkandžiais. Už auką vaikams galėsite įsigyti ir fondo atributikos – pasakas vaikams, spec. fondo marškinėlius.

 

Nori bėgti kartu?

Registracija galima puslapyje www.vilniausmaratonas.lt ! Visi norintys bėgti už „Aplenkime vėžį“ komandą ir taip palaikyti sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, gali tai padaryti registracijos formoje nurodant „Aplenkime vėžį“ komandos pavadinimą bei paaukoję 10 ir daugiau eurų prie mūsų fondo laukelio.

Atlikę šiuos veiksmus, renginio dieną kviečiame apsilankyti mūsų fondo stende, kur Jums bus išduoti specialūs „Aplenkime vėžį“ bėgimo marškinėliai.

Svarbūs laikai:

15.10 val. bendra „Aplenkime vėžį“ komandos nuotrauka prie Vilniaus Arkikatedros.

15.40 val. bendra „Aplenkime vėžį“ komandos nuotrauka ant apdovanojimų pakilos!

Distancijos ir laikai:

Maratonas – startas 9.00 val.

„Rimi“ pusmaratonis – startas 9.00 val.

„Visi mes žmonės“ 10 km bėgimas – startas 14.00 val.

„RIMI“ „Rinkis sveikiau“ 5 km bėgimas – startas 15.30 val.

Moksleivių bėgimas (1km arba 2km) – 2km startas 16.20val., 1km startas 16.30val.

„BEACTIVE Vaikų bėgimas“ – startas

12:00 – 2 m. amžiaus grupė

12:10 – 3 m. amžiaus grupė

12-20 – 4 m. amžiaus grupė

12:30 – 5 m. amžiaus grupė

12:40 – 6 m. amžiaus grupė

12:50 – 7 m. amžiaus grupė

13:00 – 8 m. amžiaus grupė

13:10 – 9-12 m. amžiaus grupė

Visi užsiregistravę bėgti su R. Kaukėno paramos grupės komanda gaus ir specialius „Aplenkime vėžį“ bėgimo marškinėlius! Juos atsiimti galėsite renginio dieną fondo palapinėje, kuri bus įsikūrusi netoli pagrindinio registracijos į maratoną punkto. Renginio dieną su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kurį turėsite pateikti maratono organizatorių punkte bei atsiimti dalyvio paketą ir numerį.