2018 m. gruodžio 16 d. (sekmadienį) Vilniuje vyko jau 43-čiasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuriame tradiciškai dalyvavo ir “Aplenkime vėžį” komanda.

Šių metų bėgimą R. Kaukėno paramos grupė skyrė onkologine liga sirgusios Tijos svajonės išpildymui.

“Svajoju pamatyti Paryžių” , – savo slaptą norą R. Kaukėno paramos grupei parašė onkologine liga sirgusi Tija. Kuomet mergaitė neturėjo jėgų, gulėjo tarp keturių palatos sienų ir atkakliai kovojo su leukemija, mintis, kad vieną dieną ji išvys didingą Prancūzijos miestą tai išblėsdavo, tai vėl suteikdavo jai jėgų ir vilties. 

“Tikrai žinau, kad Tija svajoja aplankyti Paryžių, bet tai, kad ji Jums parašė, man staigmena. Gulėdamos ligoninėje dažnai kalbėdavom, kad svajoti nedraudžiama, juk svajonės mus veda į priekį ir, kad jos kartais turi tendenciją pildytis. Ypatingai šaunu, kai vaikai gulintys ligoninėse gauna tai, apie ką svajoja. Tijos svajonės tiesiog nebuvo įmanoma išpildyti kol vyko gydymas, gal dėl to, kad svajonė vis dar liko tik svajonė, dabar sukaupė drąsą ir parašė jūsų fondui. Labai norėtume, kad būtent Tijos šis noras leistų surinkti aukų tiek, kad pakaktų išpildyti ir kitų vaikų svajones. Mes tikrai žinome ir suprantam, kaip reikalingos laimės akimirkos mažiesiems kovotojams. Jų geros emocijos ir mamoms dažnai tampa terapija” , – savo laiške rašė Tijos mama Kristina.

11-metė Tija niekada taip ir nenustojo svajoti, tad R. Kaukėno paramos grupė ragino visus jungtis prie “Aplenkime vėžį” komandos ir prisidėti prie šio slapto noro išpildymo. Beveik 20 fondo draugų Vilniaus gatvėmis bėgo įvairiose distancijose, o prie komandos prisijungė ir “Gera dovana” atstovai, “Grill London” komanda bei savanoriai.

Kalėdinis bėgimas kiekvienais metais suburia virš 3000 dalyvių, kurie įsikūnija į Kalėdas simbolizuojančius personažus ir šventinę nuotaiką skleidžia visame mieste. Ačiū visiems, kurie buvote kartu ir įprasminote šį sporto iššūkį skleisdami svarbią žinutę – nebūkime abejingi ir padėkime vaikams “Aplenkti vėžį”.

Už video medžiagą ir nuotraukas dėkojame Arminui Vareikai

https://youtu.be/v8DQP0GUR5U