2018 m. gruodžio 21 d. Vilniuje įsikūrusiame naktiniame klube ”Materialistė” vyko Kalėdinis vakaras, kurio metu ten susirinkę svečiai turėjo galimybę prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos. Jau tradicija tapusio labdaringo renginio metu vyko aukcionas, o surinkta 4830 eurų auka buvo skirta išpildyti sunkiai sergančių vaikų slaptus norus bei padėti su onkologine liga kovojančiai ir vienai auginančiai du vaikus mamai.

Evelina yra paskutinioji mergaitė, kuriai į namus Telšiuose naktinio klubo atstovai pristatė jos svajonę – riedį. Čia atvykę Matas ir Austėja, neslėpė gerų emocijų galėdami susipažinti su Evelina ir ją nudžiuginti išsvajota dovana. “Mes visi labai džiaugiamės, kad galime padėti išsipildyti vaikų svajonėms”, – sakė Austėja Jablonskytė.

Dar vaikystėje Evelinai buvo diagnozuotas piktybinis auglys plaučiuose, kurį operuoti tuo metu buvo per daug rizikinga, tad teko laukti, kuomet mergaitei sueis 7 metukai. Galiausiai iškentusi operaciją ir kitus gydymus, šiandien dieną mergaitė jaučiasi gerai ir į ligoninę grįžta tik pasidaryti tyrimų. Kuklumu ir šiluma spinduliuojanti Evelina labai megsta sportuoti, gaminti ir bendrauti su draugais.

Vieno vizito pas daktarus metu, mergina nusprendė parašyti laišką ir paliko jį R. Kaukėno paramos grupės svajonių pašte. Tai buvo pirmasis jos laiškas, kuriame ji aprašė savo ligą, pomėgius ir svajonę turėti riedį, kuriuo galėtų važinėtis su draugais kieme.

“Kuomet Jūs atvažiavote, man buvo labai didelė staigmena. Šio riedžio aš laukiau jau seniai, labai jo norėjau. Kauno klinikose gulėjęs kitas berniukas užsiminė apie galimybę parašyti laišką fondui, tad jo mama man ir padėjo tai padaryti” , – istorijos pradžią prisiminė didelėje šeimoje gyvenanti Evelina.

“Materialistės Kalėdinio aukciono paskutinė stotelė yra šiandien, pas Eveliną. Pravažiavome pusę Lietuvos, buvome prisižadėję visiems, kurie dalyvavo ir aukojo aukcione bei nuoširdžiai norėjo išpildyti svajones. Aš ir Austėja šių svajonių išpildymo metu atstovaujame visus Jus, dalyvavusius naktinio klubo iniciatyvoje. Jau sausio pabaiga, bet mes savo Kalėdinę misiją šiais metais baigiame būtent pas Eveliną. Labai nuoširdžiai tikimės, kad vaikai toliau rašys ir naudosis Rimanto Kaukėno fondo svajonių dėžute. Mums tikrai vienas malonumas tas svajones surinkti ir ieškoti būdų, kaip jas išpildyti.”, – sakė naktinio klubo bendrasavininkas Matas Puodžiūnas.

Primename, kad už šios iniciatyvos metu surinktas aukas buvo išpildytos 4 vaikų svajonės turėti elektrinius paspirtukus, kompiuterinius žaidimus ir riedį.

Padėka

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti visiems naktinio klubo svečiams, kurie Kalėdiniu laikotarpiu dalyvavo labdaringame aukcione, neliko abejingi vaikų istorijoms ir nuoširdžioms jų svajonėms. Ačiū, kad prisidėjote prie galimybės nudžiuginti sunkiai sergančius vaikus. Ačiū Matui ir Austėjai už laiką, kurį skyrėte vaikams, už keliones į namus ir ligonines, už nuoširdžius pokalbius su jaunaisiais pacientais, už jų juoką ir spindinčias akis! Ačiū tariame ir TOPO CENTRUI bei jo vadovui Aurelijui Rusteikai už dideles dovanų vaikams nuolaidas.

Video medžiaga ir nuotraukos: Sauliaus Video