Vasario 22 d. fondo atstovas Laimonas Šiaulys ir jau daugelio vaikų svajones išpildęs Darius Bivainis aplankė Gabiją, kuri  šiuo metu gydosi Santaros ligoninės vaikų onkohematologiniame skyriuje. Čia jie atvyko su geromis naujienomis ir puikia motyvacija mergaitei greičiau sveikti – Gabija buvo informuota apie artėjančius vairavimo kursus, kuriuos jai dovanojo Darius Bivainis. Gabija slaptą norą išmokti vairuoti aprašė savo laiške, kuriame užsiminė ir apie sunkų gyvenimo laikotarpį kovojant su onkologine liga.

Iš Marijampolės kilusi 17-metė Gabija net aštuonis metus lankė plaukimą, dėl šios sporto šakos mergina buvo pakeitusi gyvenamą vietą, tad kelerius metus mokėsi ir sportavo Panevėžyje. Nusprendusi atsisakyti sporto, ji vėl grįžo į Marijampolę, kur su nekantrumu laukė galimybės eiti į naują mokyklą, sutikti naujų drugų. Tačiau, šiuos planus sugriovė baisi liga. Prasidėjus dideliems pilvo skausmams ir pykinimui, Gabijai teko ilgokai gydytis paprastais vaistais. Rodos iš pirmo žvilgsnio paprasti negalavimai nesiliovė, tad merginai buvo atlikta daug įvairių tyrimų, kurių rezultatai nedžiugino daktarų, o galiausiai  buvo nustatyta “aplazinė anemija – diagnozė nepatvirtinta”, nes kairiojo klubo kaulų čiulpai sudarė 40%. Toliau sekė dažnos kelionės į Kauno klinikas, kol galiausiai Gabija su mama atsidūrė Vilniaus Santaros ligoninėje ir išgirdo paskutinę ir didelį nerimą keliančią negalavimų priežąstį – Gabija serga leukemija. Būtent todėl Gabija šiuo metu gydosi onkologiniame skyriuje, kur jai yra atliekami chemoterapiniai kursai. Šiandien Gabija viliasi, kad esamo gydymo pakaks ir jai neprireiks kaulų čiulpų transplantacijos, o dienų ligoninėje bus daug mažiau. Mergina greitai sulauks pilnametystės, tad savo laiške ji aprašė norą išsilaikyti vairavimo kursus, kurie jai pasveikus praverstų kelionėms iš namų į miestą, kuriame ji ruošiasi studijuoti.

“Aš svajoju studijuoti medicininę ir veterinarinę genetiką ir kadangi šios studijos vyksta Kaune, man bus labai patogu esant skubiam atvejui greitai nuvykti į ligoninę, o iš Kauno grįžti namo į Marijampolę aplankyti šeimą.” , – apie vairavimo kursų svarbą kasdieninėje veikloje pasakojo Gabija.

“Šiandien atvykome Gabijai įteikti praktinius ir teorinius vairavimo kursus, pasiruošimą egzaminam. Džiugu, kad fondo dėka galime prisidėti prie žmonių mokymosi ir ugdymo” , – apie dovaną kalbėjo svajonės išpildymo iniciatorius Darius Bivainis.

Rimanto Kaukėno paramos grupė taria nuoširdų AČIŪ Dariui, kuris niekada nepamiršta vaikų ir jų svajonių, pildo nuostabius vaikų norus ir atvyksta susipažinti bei palinkėti didžiausios sveikatos!

Tikime, kad šie kursai Gabijai bus puiki motyvacija atkakliai kovoti su sunkia liga ir greičiau sveikti.

Video medžiaga ir nuotraukos: Arminas vareika

 

.