Š. m. lapkričio 22 d. Vilniuje, Vaidilos teatre vyko Rimanto Kaukėno paramos grupės organizuojamas Gala labdaros vakaras skirtas padėti su vėžiu kovojantiems Lietuvos vaikams.

Renginio metu dalyvavo Lietuvos ir tarptautinio verslo, politikos, meno, sporto ir pramogų pasaulio atstovai, kurie nelieka abejingi skaudžioms vaikų istorijoms, kas kart jungiasi prie fondo veiklos bei savo dėmesį ir širdis dovanoja tiems, kuriems mūsų paramos reikia labiausiai.

Iškilmingos vakarienės metu padėkos žodį tarė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas ir pagrindinis fondo rėmėjas, Avia Solutions Group vadovas Gedimias Žiemelis, o už itin svarią paramą vaikams padėkos statulėlių atsiimti į sceną žengė verslininkas Darius Bivainis, režisierius Dalius Abaris, verslininko ir politiko Antano Guogos fondo atstovė Džiuljeta Rainytė ir renginių organizavimo įmonės UAB Korektus atstovės. Šiems kilnios širdies žmonėms buvo įteikti specialūs fondo kurti Bumerangai simbolizuojantys gėrio grįžimą atgal.

Savo kūryba su svečiais neatlygintinai dalinosi Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai Merūnas Vitulskis, Rūta Ščiogolovaitė ir Gytis Paškevičius.

Svečiai buvo kviečiami dalyvauti aukcione, kurio metu už didžiausią pasiūlytą auką vaikams buvo galima įsigyti Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų atributiką, meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus. Čia specialią atributiką ir meno kūrinius pristatė ir labdarai dovanojo ledo ritulininkas Dainius Zubrus, auto-moto atstovas Benediktas Vanagas, Lewben Art Foundation atstovas Vilius Kavaliauskas, Aurelija Rusteikienė, pasaulio kikbokso čempionas Sergėjus Maslobojevas, dainininkas Merūnas Vitulskis, Paulius Varanauskas, gelbėtojas-ugnegiasys Aurelijus Lipinskas, tenisininkas Ričardas Berankis ir menininkė Skaistė Semenkė.

Šių nuostabių ir kilnių žmonių dovanoti vertingi daiktai virto neišmatuojama pagalba mažiesiems pacientams – aukciono metu auka vaikams siekė net 44 980 eurų!

Programos metu ant scenos lipo ir mūsų mažieji kovotojai, kurie yra susidūrę su sunkiomis onkologinėmis ligomis. Čia jie atskleidė savo talentus, o pasirodymuose jiems talkino Lietuvoje gerai žinomas atlikėjas Merūnas Vitulskis, karate sporto atstovas Linas Jonika, šokėjas Deividas Meškauskas, muzikantai ir iliuzionistai. Iš karto po nuostabių vaikų pasirodymų, fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas vaikus nudžiugino išskirtinėmis dovanomis – renginio metu buvo išpildytos jų svajonės turėti kompiuterius, elektrinį paspirtuką, dviratį, anglų kalbos kursus ir kelių dienų SPA procedūras Lietuvos kurorte.

“Mūsų fondas jau skaičiuoja 8 gyvavimo metus per kuriuos su visų geros valios žmonių pagalba nuveikėme daug nuostabių dalykų,  niekada nenuleidome rankų ir visada sparčiai žengėme pirmyn. Šio labdaros vakaro idėja yra suburti mūsų visą bendruomenę, pasidalinti kartu nuveiktais gražiais darbais, supažindinti visus su mūsų mažaisiais herojais bei tuo pačiu įprasminti tai tęsiant kilnią misiją – rinkti aukas ligoniukams reikalingai pagalbai. Mums yra didelis įvertinimas, kad į tokius renginius palaikyti vaikų ateina būrys kilnaširdžių, o tai, kad ant scenos lips vaikai mums yra didelis pasididžiavimas – juk po ilgų metų kovojant su siaubinga liga lipti ant scenos ir įrodyti, kad viskas yra įmanoma, kai esame vieningi yra tikroji motyvacija mums visiems”, – apie labdaros vakaro idėją kalbėjo, fondo steigėjas, krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

PADĖKA

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti visiems ir kiekvienam iš Jūsų, kurie esate kartu, aukojate ir rūpinatės vaikų ir jų šeimų gerove.

Ačiū tariame renginio rėmėjams Avia Solutions Group, UAB Vikonda, Energetikų Mokymo centrui, Lewben Art Foundation, Kidy Tour, Baltijos-Amerikos klinikai ir PineWood restoranui, MiniMaxi.lt, Bioderma, Institut Esthederm, Elvyra Design, Megami Beauty Clinic, Dizaino Pasaulis ir Laisvalaikio ir sporto aprangos ir avalynės parduotuvei SIL.

Nuotraukos: Valentinas Ryčkovas