Jau 7-rius metus Rimanto Kaukėno paramos grupė globoja Giedrių, kurį reguliariai aprūpina jam gyvybiškai svarbiais medikamentais. Prie šios pagalbos kas kart prisijungia daug įvairių organizacijų ir žmonių, o šį kartą pagalbos ranką beniuko šeimai ištiesė Danske Bank kolektyvas.

Berniuko sveikata išlaiko įtampą kiekvieną dieną

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, dažnai jį ištinka koma, kuri jį paguldo į ligoninę. Įtampoje gyvenanti šeima yra visada pasiruošusi bet kokiai grėsmei. Giedriui dar nesulaukus pilnametystės, vaikas ligoninėje praleisdavo daugiau laiko, nei namuose. Palatos sienos buvo bene pagrindiniai Giedriaus ir jo mamos namai. Nepaisant visų sveikatos problemų, Giedrius yra tikras kovotojas, labai komunikabilus ir linksmas berniukas. Kas kartą susitikę su Giedriumi esame apdovanoti šypsena, apkabinimu ir bučiniais. Giedriui spalio mėnesį sueis 20 metų, tačiau dėl sudėtingos jo sveikatos būklės yra sulėtėjusi jo branda, vaikas pilnametystės sulaukė dar būdamas visai vaikas.

Gyvybiškai svarbūs vaistai

Kiekvieną dieną Giedrius geria vaistus ir papildus, kurie jo būklę stabilizuoja ir sumažina komos grėsmę. Nekompensuojami vaistai sunkiai besiverčiančiai šeimai yra tikras iššūkis, tad be mūsų visų pagalbos, Giedriaus dabartinė savijauta būtų kur kas blogesnė. Laimei, vaikas jaučiasi geriau ir jau gali pasimėgauti neilgais, bet labai maloniais pasivaikščiojimais kieme.

Pagalbos ranką ištiesė Danske Bank kolektyvas

Danske Bank bendruomenė kiekvienais metais kartu susiburia gražiai žiemos švenčių popietei, kurios metu ne tik vaišinasi savo gamybos vaišėmis, bet ir įprasmina šią gražią tradiciją aukodami vaikams ir šeimoms, kuriems yra labai reikalinga visokeriopa pagalba.

2018 metų pabaigoje iniciatyvos metu surinktas aukas Danske Bank komanda skyrė Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamam Giedriui, pristatė sudėtingą jo sveikatos buklę bei ragino vieni kitus nelikti abejingais.

Nuoširdžiai dėkojame Danske Bank kolektyvui už paramą ir atjautą, už gėrį, kuriuo dalinatės su kitais. Ačiū tariame ir restoranų tinklui “Grill London”, kuris tradiciškai priėmė Giedriaus šeimą ir pavaišino juos skaniais pietumis.

Video medžiaga: LXM Media

.