Beveik 6-rius metus Rimanto Kaukėno paramos grupė globoja Giedrių, kurį reguliariai aprūpina jam gyvybiškai svarbiais medikamentais. Šį kartą prie pagalbos šiai šeimai prisijungė ir Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Berniuko sveikata išlaiko įtampą kiekvieną dieną

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, dažnai jį ištinka koma, kuri jį paguldo į ligoninę. Įtampoje gyvenanti šeima yra visada pasiruošusi bet kokiai grėsmei. Giedriui dar nesulaukus pilnametystės, vaikas ligoninėje praleisdavo daugiau laiko, nei namuose. Palatos sienos buvo bene pagrindiniai Giedriaus ir jo mamos namai. Nepaisant visų sveikatos problemų, Giedrius yra tikras kovotojas, labai komunikabilus ir linksmas berniukas. Kas kartą susitikę su Giedriumi esame apdovanoti šypsena, apkabinimu ir bučiniais. Giedriui 2017 m. spalio mėnesį suėjo 18 metų, tačiau dėl sudėtingos jo sveikatos būklės yra sulėtėjusi jo branda, vaikas pilnametystės sulaukė dar būdamas visai vaikas.

Gyvybiškai svarbūs vaistai

Kiekvieną dieną Giedrius geria vaistus ir papildus, kurie jo būklę stabilizuoja ir sumažina komos grėsmę. Nekompensuojami vaistai sunkiai besiverčiančiai šeimai yra tikras iššūkis, tad be mūsų visų pagalbos, Giedriaus dabartinė savijauta būtų kur kas blogesnė. Laimei, vaikas jaučiasi geriau ir jau gali pasimėgauti neilgais, bet labai maloniais pasivaikščiojimais kieme.

Pagalbos ranką ištiesė Kauno MTP

Kauno mokslo ir technologijų parko bendruomenė kiekvienais metais kartu susiburia gražiai „Pyragų dienos“ popietei, kurios metu ne tik skanauja savo iškeptus pyragus, bet ir įprasmina šią gražią tradiciją aukodami vaikams ir šeimoms, kuriems yra labai reikalinga visokeriopa pagalba.

2017 metų pabaigoje „Pyragų dienos“ metu surinktas aukas Kauno MTP komanda skyrė ir Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams. 2018 metų pradžioje už Kauno MTP komandos surinktas lėšas sunkią traumą patyrusiam vaikinui vardu Šarūnas buvo įteiktas abonementas lankytis “Girstučio” baseine. Na, o šį kartą reikiamą pagalbą gavo ir Giedrius.

Nuoširdžiai dėkojame Kauno mokslo ir technologijų parkui už paramą ir atjautą, už gėrį, kuriuo dalinatės su kitais. Ačiū tariame ir restoranų tinklui “Grill London”, kuris priėmė Giedriaus šeimą ir pavaišino juos skaniais pietumis – vaikas pirmą kartą buvo kavinėje, tad tai jam buvo labai įsimintina diena!

Video medžiaga: Mantas Sabaliauskas

.