Vakar Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su krepšinio klubo “Lietkabelis” žaidėjais broliais Kšištofu ir Darjušu Lavrinovičiais ir Misis pasaulis Tatyana Lavrinovič apsilankė Gintarės namuose. Išvysti ir pabendrauti su šiomis asmenybės buvo viena iš sunkiai sergančios mergaitės svajonių.
“Nors norų turiu nemažai, vienas iš jų labai banalus – labai norėčiau gauti išmanųjį telefoną “iPhone”. Kol dar negulėjau ligoninėje, bandžiau taupyti, bet atsigulus ir sužinojus diagnozę visas taupymas sustojo. Labai žaviuosi broliais Lavrinovičiais, jie atrodo labai nuoširdūs žmonės” , – savo laiške rašė Gintarė.
Išgirsta diagnozė viską apvertė aukštyn kojomis
16-likos metų paauglė iš Vilniaus, 2017 gruodžio 8 dieną sužinojo savo diagnozę – IV stadijos piktybinis navikas. Išgirdus šią diagnozę, Gintarės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, buvo labai sunku suvokti, kad nebegalės kitą dieną eiti į mokyklą, susitikti su klasiokais. Mergaitei buvo labai sunku suvokti, kad ši liga smogė būtent jai, kad jos laukia sunkus gydymas, kuris atims daug laiko, kurį iki tol ji skyrė mokslams ir pomėgiams.
“Domiuosi kosmetika ir ją kolekcionuoju. Prisimenu, kai buvau pradinukė, kolekcionavau lipdukus – štai kaip viskas keičiasi! Esu jaunųjų geografų  mokyklos (JGM) narė, mėgstu keliauti, dalyvauju JGM rengiamose stovyklose ir žygiuose bei turiu aistrą fotografuoti, patinka fotografuoti gamtą, kitus žmones… Mėgstu suktis virtuvėje, eksperimentuoti, bandyti įvairius receptus. Dar tik 16-lika, o jau panaši į namų šeimininkę” , – apie savo pomėgius kalbėjo pozityvumo nestokojanti Gintarė.
Gintarei buvo atliktos operacijos, įvykdyti chemoterpijos kursai, o šiandien mergaitė yra stebima sveikatos specialistų.
Sunki liga tapo dar didesne motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų
Gintarė yra maksimalistė, ji visada siekia pačio geriausio rezultato ne tik moksluose, bet ir kasdieninėje veikloje. Savo ateitį paauglė sieja su medicina ir teigia, kad sunki diagnozė ją dar labiau motyvavo siekti chirurgės karjeros. Mergaitė yra užsibrėžusi išmokti danų kalbos ir išvykti medicinos studijuoti būtent į Daniją. Tad šiandien dieną Gintarė daug laiko skiria danų kalbos tobulinimui.
Staigmena, kurios mergaitė nesitikėjo
Kovo 6 d. krepšinio klubas “Lietkabelis” surengė labdaringą vakarą, kurio metu buvo skelbiamas aukcionas. Jo metu krepšinio klubo komanda, rėmėjai, partneriai ir sirgaliai už auką vaikams galėjo įsigyti žaidėjų specialiuosius marškinėlius ir nuotraukas. Tą kartą į labdaringą vakarą susirinkę svečiai Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams paaukojo net  6844,80 eurų.
Būtent Gintarės svajonės turėti telefoną iPhone 8 ir susitikti su savo herojais broliais Lavrinovičiais ir tapo gražia įžanga į “Lietkabelio” didžių darbų maratoną.
Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie tą vakarą neliko abejingi ir negailėjo aukų vaikams, negailėjo aukų jų svajonėms, kurios išsipildys bei pagalbai, kuri jiems labai reikalinga. Nuoširdžiai dėkojame visai BC “Lietkabelis” kilniai bendruomenei, nuostabiesiems broliams Lavrinovičiams ir gėrio ir šilumos nestokojančiai Misis pasaulis Tatyanai Lavrinovič! AČIŪ, kad visada esate šalia!

Nuotraukos ir video medžiaga: Arūnas Kisielius

.