Prieš pat Šv. Kalėdas, fondo partneriai, įmonė UAB “Sargasas” padovanojo Kalėdinį stebuklą dar vienam vaikui. Gruodžio 17 d. fondas kartu su įmonės atstovais nukeliavo pas berniuką vardu Haroldas į namus ir atnešė išsvajotas dovanas – žaidimų konsolę xBox ir kompiuterinius žaidimus.

Sunki diagnozė ir ilgas gydymas
Dar prieš metus, Haroldas kartu su tėveliais didžiąją savo laiko dalį praleisdavo ligoninėje. Vaikui buvo diagnozuota sudėtinga onkologinė liga – auglys galvoje. Vaikas yra iškentęs dalinę auglio šalinimo operaciją ir ilgą bei alinančią chemijos terapiją. Šiandien dieną, pozityvumo nestokojantis vaikas yra namuose ir džiaugiasi geresne savijauta bei kiekviena diena.

Kruopštus, komunikabilus ir visada su šypsena
Vos tik svečiai atvyko į Haroldo namus, vaikas pasitiko juos su šypsena ir drąsiai žengė pasisveikinti ir pabendrauti. Paklaustas, ką mėgsta veikti laisvu laiku, berniukas užsiminė, kad vienas didžiausių jo pomėgių yra daryti rankdarbius iš plastelino. Berniukas yra labai veiklus, lanko anglų kalbos ir keramikos būrelius, o namuose leidžia laiką su jaunesniais broliu ir sese. Sužinojęs, kad į namus atkeliavo Rimanto Kaukėno paramos grupė, Haroldas puolė rodyti dovaną, kurią yra gavęs dar tuomet, kai teko dienas leisti ligoninėje. Po kelių sekundžių, jau turėjome galimybę išvysti krepšinio kamuolį su Rimanto Kaukėno, Domanto Sabonio ir kitų krepšininkų autografais, kuriuo vaikas vis dar labai džiaugiasi.

Svajonės, kurios pildosi 
Dar prieš metus gulėdamas ligoninėje, Haroldas parašė laišką Rimanto Kaukėno paramos grupei, kuriame užsiminė, kad norėtų žaidimų konsolės xBox. Būtent ligoninėje vaikas išbandė šį žaidimams skirtą prietaisą ir svajojo jį turėti namuose. UAB “Skargasas” mielai sutiko išpildyti Haroldo svajonę ir patys nuvežti ją į namus.

“Įmonėje pirkdavome dovanas vieni kitiems, tad ši idėja, kad mes galime išpildyti vaikų svajones, pasirūpinti kažkuo kitu, o ne tik savimi, buvo labai jaudinanti”, – kalbėjo “Skargasas” atstovė Aistė.

“Yra labai gera padėti kitiems. Džiaugsmas yra ne vien gauti dovanas per Kalėdas, bet dar didesnis džiaugsmas yra įteikti jas vaikams” , – pridūrė Renata.

Haroldas pažadėjo tėčiui nepiktnaudžiauti ir šį žaidimą žaisti kartą per savaitę. 

Linkime Haroldui ir visai jo šeimai gražių ir jaukių artėjančių Šv. Kalėdų ir sveikų bei sėkmingų Naujųjų metų!

Video medžiaga ir nuotraukos: Arminas Vareika