Sporto klubų centras “Impuls” kviečia žmones padovanoti sau ir artimam gerą savijautą bei taip prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Šiais metai gimusi draugystė su “Impuls” bus įprasminta gražiais darbais prie kurių prisidės daugelis sveiką gyvenseną propaguojančių Lietuvos žmonių. Visus artėjančius 2019 metus tiek “Impuls”, tiek fondo bendruomenė planuoja pildyti vaikų svajones, suteikti pagalbą toms šeimoms, kurioms jos labai reikės.

Tad, kviečiame Jus nedvejoti ir prisijungti prie “Impuls” sveikatingumo klubo ne tik dovanodami sau gerą savijautą, bet ir dovanodami viltį mažiesiems pacientams. Iki pat gruodžio 31 d. įsigykite 12 dienų sporto narystę vos už 20 EUR iš kurių dalis bus skirta pagalbai vaikams.

 

Įsigykite narystę

Įsigyti 12 dienų narystę >>>

Aktyvuoti 12 dienų narystę >>>

 

12 dienų narystės sąlygos:

Narystę BŪTINA aktyvuoti ČIA iki 2019 01 02. Kitu atveju, narystė aktyvuojasi automatiškai 2019 01 02 ir galioja 12 kalendorinių dienų nuo aktyvavimo dienos.

Narystė galios 12 dienų kalendorinių dienų nuo pirmo apsilankymo pasirinktame IMPULS sveikatingumo klube 1 apsilankymui per dieną (apsilankymo trukmė 3,5val.) visoms paslaugoms: grupinėms treniruotėms, treniruoklių salei, baseino ir pirčių zonai ir kt. (išskyrus papildomai apmokestintas paslaugas).

12 dienų naryste gali pasinaudoti asmuo, kuris nėra IMPULS sveikatingumo klubo narys, tas pas asmuo gali pasinaudoti tik vieną kartą.

Šia naryste gali naudotis tik asmuo, sulaukęs 18 metų.

Narystė yra vardinė ir negali būti perleista ar kitaip perduota kitam asmeniui.

Naryste galite pradėti naudotis tik pasirašytinai susipažinę su sveikatingumo klubo taisyklėmis ir aktyvavę narystę ČIA.

Atvykdami į klubą turėkite šį 12 dienų narystės kuponą ir asmens dokumentą. Taip pat būtina turėti su savimi spynelę arba ją galite įsigyti registratūroje (kaina 5 EUR).

Impuls administracija pasilieka teisę keisti 12 dienų narystės taisykles.

 

Daugiau apie šią Kalėdinę akciją ir galimybę įsigyti narystę: Įsigyk sporto narystę ir padėk vaikams