Gruodžio 1 d. pirmasis Lietuvoje išmanių dienos pietų restoranų tinklas ,,iLunch” pradėjo paramos akciją ,,Linksmasis mandarinas”. Iki gruodžio 22 d. restoranų lankytojai turėjo galimybę įsigyti ,,Linksmąjį mandariną”, kurio kaina 0,30 eur. Visos surinktos lėšos bus skiriamos Rimanto Kaukėno paramos grupei, kuri rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Skelbdami simbolinę pradžią, ,,iLunch” įkūrėjas Aurelijus Jasevičius ir Rimanto Kaukėno paramos grupės rinkodaros vadovė Rusnė Šermukšnytė nupirko pirmuosius  mandarinus. Įpusėjus akcijai, restorane “iLunch” apsilankė ir pats fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas, kuris taip pat pietums skanavo “Linksmuosius mandarinus”.

,,Šventinis laikotarpis asocijuojasi su gerumu, todėl tai pats tinkamiausias laikas pasirūpinti tais, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Nuolat didelį dėmesį skiriame paramai, todėl visą gruodžio mėnesį nuspręndėme tai dar labiau paskatinti. Padengdami PVM dalies skirtumą bei skirdami papildomą piniginę sumą, prie akcijos prisidėjo ir pats “iLunch” restoranų tinklas. Tikimės, kad surinktos lėšos padės sergančius vaikus aprūpinti reikalinga medicinine įranga, medikamentais ar išpildyti jų slaptas svajones”, – kalbėjo ,,iLunch” vadovas Aurelijus Jasevičius.

„Esame labai laimingi, kad turime galimybę būti tokios šaunios iniciatyvos dalimi, tai yra didelis įvertinimas mums. Tikiuosi, kad artėjant gražiausioms metų šventėms, kvapnusis „Linksmasis mandarimas“ taps ne tik artėjančių Šventų Kalėdų, bet ir gerumo bei pagalbos vaikams simboliu. Mūsų fondo tikslas yra padėti onkologinėmis ligomis sergantiems mažiesiems, suteikti jiems gražių emocijų, o svarbiausia, vilties pasveikti. Todėl, labai kviečiu „iLunch“ lankytojus nelikti abėjingais ir prisidėti prie mūsų vykdomos kilnios misijos“, – prisijungti prie akcijos kvietė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Restoranų tinklo ,,iLunch” ir Rimanto Kaukėno paramos grupės Facebook profiliuose nuolat buvo skelbiamas nupirktų ,,Linksmųjų mandarinų” skaičius. Gruodžio 22 d. RK paramos grupės ir “iLiunch” atstovai skelbė akcijos pabaigą. Susitikimo metu buvo perduota 1000 eurų auka vaikams.

Esame labai dėkingi visiems, kurie prisidėjote prie šios kilnios iniciatyvos!

.