Rimanto Kaukėno paramos grupės akcija “Svajonių paštas” ir toliau neša geras emocijas ir netikėtus siurprizus sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Šį kartą didelės dovanos sulaukė ir neseniai pirmąjį gimtadienį atšventęs Jokūbas, kuriam į Kauno klinikas buvo pristatyta paspiriama mašina.

Jau keletą mėnesių vaikas su mama didžiąją laiko dalį praleidžia Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje, kur vaikui yra taikomi chemoterapiniai gydymai. Jokūbui neseniai buvo diagnozuota onkologinė liga, bet mažylis yra labai energingas, o dienas ligoninėje jis leidžia ypač aktyviai. Svečiai apsilankę šime skyriuje visada pamatys Jokūbą su mama žaidžiantį su žaislais arba važinėjant skyriaus koridoriais. Smalsus ir be galo linksmas berniukas yra tikras geros nuotaikos užtaisas.

Mamai užsiminus apie Jokūbo pomėgį važinėtis paspiriama mašina, ir poreikį turėti ją saugią, kad vaikas neiškristų, Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su COWI Lietuva kolektyvu nusprendė pradžiuginti pacientą įteikdami jam naują mašiną, kuri leis jam saugiai ir įdomiai leisti dienas ligoninėje.

Pristačius dovaną, Jokūbas pats puolė ją pakuoti ir kantriai laukė, kada ji bus paruošta važiuoti. Visą laiką šalia prabuvęs ir smalsiai stebėjęs mašinos surinkimo procesą, vaikas po kelių akimirkų jau sėdėjo už naujutelaičio automobilio vairo.

Už šią gimtadieninę dovaną didelį ir nuoširdų AČIŪ tariame COWI Lietuva finansų skyriui, kurie per žiemos šventes surinktas aukas skyrė dviejų mažylių svajonių išpildymui.

Linkime Jokūbui saugių kelionių automobiliu, neblėstančios šypsenos jo veide ir svarbiausia,  sveikatos.

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media