Dar 2017 metų pabaigoje, Rimanto Kaukėno paramos grupė sulaukė berniuko vardu Jokūbas mamos laiško su pagalbos prašymu.

“Jokūbui yra devyni metai. Berniukas labai protingas, linksmas, domisi sportu ir turi daug svajonių – svajoja žaisti futbolą ir krepšinį. Šiuo metu svajoja ir apie delfinų trenerio karjerą” , – laiške rašė Jokūbo mama Irma.

Jokūbui nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Šeima nuolatos dirba su specialistais, lankosi sanatorijose ir delfinariume. Prieš du metus Jokūbas pradėjo lankyti Filaretų pradinę mokyklą. Kadangi Jokūbas kalba neaiškiai ir tyliai – jam labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl berniuko sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros berniukui netinka. Šeima daug domėjosi, kokia priemonė labiausiai atitiktų Jokūbo poreikius ir jiems pavyko surasti ypatingą klaviatūrą – “Maximanus 105”. Deja, ši priemonė šeimai buvo neįperkama, jos kaina siekė net 2000 eurų.

Į šį Jokūbo mamos prašymą atsiliepė jau ne vienerius metus su mūsų fondu bendradarbiaujanti įmonė UAB “TV žaidimai”, kuri kas kart pasiryžusi išpildyti slaptus vaikų norus ir suteikti reikiamą pagalbą tiems, kuriems jos labai reikia.

Dar šią savaitę Jokūbas kartu su mama apsilankė “TV žaidimai” ofise, kur jam ir buvo įteikta speciali Švedijoje pagaminta klaviatūra.

“Ne visi mes galime dovanoti didelius pinigus, bet mes kiekvienas galime prisidėti prie idėjos, šią idėją skleisti, galbūt ieškoti žmonių, kurie galėtų įgyvendinti tai. Tikrai kiekvienas iš mūsų turime tą galimybę prisidėti prie žmonių, kuriems reikalinga mūsų pagalba. Ačiū Rimanto Kaukėno paramos fondui, jog leidžia prisidėti prie gerovės skleidimo Lietuvoje”, – apie pagalbos svarbą kalbėjo “TV Žaidimų” atstovė Karolina.

Norime nuoširdžiai padėkoti visam šios įmonės kolektyvui, kad prisidėjote prie Jokūbo istorijos ir aprūpinote jį tobulėjimui reikalinga priemone – klaviatūra. Tikime, kad šis įrankis leis berniukui atlikti užduotis, įveikti iššūkius ir augti kaip asmenybei.

Video medžiaga: Arminas Vareika

.