2018 m. sausio 9 d. Jokūbui tapo svajonių išsipildymo diena. Ilgą laiką svajojęs apie daugiaaukštę parkavimo aikštelę ir mašiną valdomą pulteliu, Jokūbas pagaliau galės džiaugtis šiais žaislais būdamas ligoninėje ir namuose. Šis berniuko slaptas noras pasiekė Jolitos ir Kęstučio Faktorovičių šeimą, kuri neliko abejinga vaiko istorijai.

“Sekdami savo draugų pavyzdžiu, mūsų šeima taip pat norėjo prisidėti prie kelių vaikų svajonių išpildymo, tad nusprendėme išpildyti trijų vaikų svajones. Labai norime palinkėti visoms šeimoms gauti svarbiausią dovaną – sveikatą, o tėvams kuo didžiausios stiprybės ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. Iš visos širdies tikime, kad vieną dieną vaikai galės džiaugtis ne tik išsipildžiusiais norais, bet ir gera savijauta”, – nuoširdžius linkėjimus sergantiems vaikams ir jų šeimoms siuntė Jokūbo svajonės pildytoja J. Faktorovičienė.

Pernai metais Jokūbui buvo diagnozuotas nepiktybinis galvos auglys. Berniukui buvo atliktos dvi galvos operacijos, kurių metu dalinai buvo pašalintas navikas. Po kelių operacijų vis tik yra likę auglio darinių, tačiau, dar viena operacija būtų gan pavojinga, tad vaikas bus gydomas specialiais vaistais. Dėl ligos vaikas vėliau išmoko vaikščioti ir kalbėti. Šiuo metu kas tris mėnesius važiuoja į Kauno klinikas, kur jam yra atliekami būtini tyrimai, magnetinis rezonansas.

“Jokūbo diagnozė mūsų šeimai buvo labai netikėta. Mūsų šeima visada dalyvaudavo išsipildymo akcijose, kuomet aukodavome trumpaisiais numeriais. Tuomet net negalėjome įsivaizduoti, kad ir mūsų šeimą gali ištikti panašios problemos. Vėliau išgirdusi, kad Jokūbo galvoje yra nepiktybinis navikas, išlikau tvirta ir nusiteikiau pačiam geriausiam scenarijui – kartojau sau “vaikas pasveiks, viskas bus gerai”. Džiaugiamės, kad šiai dienai Jokūbas tvirtai laikosi ir rodos, mažais žingsneliai įveiksime šią ligą. Norime labai padėkoti Jolitai ir Kęstučiui už dovanas. Tai tikras stebuklas Jokūbui”, – apie savo išgyvenimą pasakojo Jokūbo mama Sandra.

Vaikas yra labai mielas ir draugiškas, mėgsta dėlioti dėliones, žaisti su mašinomis ir konstruoti lego. Didelį įspūdį vaikui palieka įvairūs traukinukai, greitosios, gaisrinės ir policijos mašinos. Todėl nenuostabu, kad vaikas svajojo būtent apie žaislus, leidžiančius jam mėgautis mašinų modeliukais.

Pats Jokūbas pažadėjo, kad grįžęs namo šiais žaislais pasidalins ir su savo vyresniu broliu. Juk žaisti dviese yra daug smagiau…

Jokūbo šeimos ir Rimanto Kaukėno paramos grupės vardu, norime nuoširdžiai padėkoti Jolitai ir Kęstučiui Faktorovičiams už svajones, kurios pildosi!

.