Lapkričio 28 d. Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje netrūko vaikų juoko, žaidimų, dovanų, spalvų ir šventinės nuotaikos. Čia visus vaikučius švęsti draugų gimtadienių ir žiemos švenčių sukvietė  Justina  Stambrauskaitė.

Su savimi atsivežusi glėbius dovanų, vaišių ir didelę šypseną, Justina gera nuotaika užkrėtė visus ten buvusius ligoniukus ir jų tėvelius.

Renginio metu vaikus linksmino “DokiPoki” animatorė. Įsikūnijusi į žavingos ir žaismingos piratės vaidmenį, mergina vaikus įtraukė į įvairius žaidimus ir atrakcijas, kurios vaikams atnešė gerų emocijų bangą. Tą dieną vaikų žaidimų kambaryje šventinis stalas buvo nuklotas įvairiais skanumynais be kurių neapsieina nei vienas gimtadienis ar kita didesnė šventė – tortas, sūreliai, vaisiai, pica ir daugeliu kitų gėrybių taip pat džiugino mažuosius!

Tarp šventės svečių tą dieną buvo ne vienas vaikas, kuris neseniai atšventė arba dar švęs savo gimtadienį, tad šventės kaltininkai Jonas, Deividas, Saimonas ir Adas bei visi jų likimo draugai iš gimtadienio išėjo su puikiomis dovanomis!

“Mano manymu, gerus darbus reikia daryti garsiai. Jeigu bent vienas žmogus išgirdęs apie mano gerą darbą, padarys tą patį, aš būsiu labai labai dėkinga ir labai patenkinta. Mane labai nustebino tai, kad atvykus čia visai nesijaučia sunkios ligos atmosferos. Vaikai yra be galo malonūs, nusiteikę bendrauti, tavęs laukiantys. Tai geriausias atsakas už tai, ką padarai” , – sakė renginio iniciatorė Justina.

Džiaugiamės, kad kartu su Justina galėjome sukurti didelę šventę vaikams bei taip atitraukti jų mintis nuo blogų emocijų – juk praleisti savo gimtadienį ar žiemos švenčių laikotarpį ligoninėje yra labai liūdna…

Norime nuoširdžiai padėkoti Justinai už nuoširdų rūpestį ir organizaciją, už tai, kad didelė šventė nebuvo sapnas, o tikrovė! Tokios emocijos vaikams besąlygiškai padeda kovojant su sunkiomis ligomis!

Taip pat didelis ir nuoširdus Ačiū skrieja draugams, kurie padėjo Justinai įgyvendinti šią iniciatyvą: “Pieno žvaigždės” ir “Tortinei Čiop čiop” už gardžias vaišes ir “DokiPoki” už puikią programą vaikams!

 

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM media

 

.