Šį savaitgalį (spalio 13-ąją) Kauno sporto Halėje vykusiame tarptautiniame kyokushin karate čempionate susirinko gausus būrys sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos bei Latvijos. Sportininkai varžėsi ne tik dėl geriausio kovotojo titulo, bet prisidėjo ir prie socialinės žinios nešimo – “junkimės bendrai kovai!”. Šis čempionato šūkis atsirado, kai Kauno kyokushin karate klubai “OSU” ir “SHORI” susijungė su Rimanto Kaukėno paramos grupe – taip buvo skatinama atkreipti dėmesį į su onkologine liga susiduriančius vaikus. Varžybų metu dalyviai galėjo įsigyti akcijos marškinėlius, pabendrauti su fondo atstovais, daugiau sužinoti apie šio fondo vykdomą veiklą ir prie jos prisidėti.

Tokio pobūdžio karate varžybos Lietuvoje organizuojamos pirmą kartą. Nors ore tvyrojo varžybinis adrenalinas, dalyviai jautėsi tarsi šventėje – prizus nugalėtojams įteikė šių metų Mrs. Globe Tatjana Lavrinovič, pasipuošusi karūna ir konkurso juosta. Nepaisant to, kokią vietą užėmė sportininkas, kiekvienas buvo pakviestas ant scenos, buvo įteikti atminimo medaliai bei pažymėjimai. Čempionatą atidarė ir Lietuvos himną giedojo žymus Lietuvos atlikėjas Vidas Bareikis, kuris renginio pabaigoje atliko ir savo kūrybos dainą sukėlusią renginio dalyvius ir svečius ant kojų.

Klubo “OSU” ir “SHORI” vadovai Linas Jonika ir Tomas Zienius tikisi, kad šis čempionatas taps gražia tradicija, kuri kiekvienais metais pritrauks vis daugiau šio sporto profesionalų iš visos Europos, o žinutė apie reikalingą pagalbą ir paramą sunkiai sergantiems vaikams pasieks daugelio žmonių širdis.

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖS PADĖKA

Nuoširdžiai dėkojame Missis Pasaulis tituluotai Tatjanai Lavrinovič už galimybę Jus išvysti ant scenos, už sveikinimus mūsų nugalėtojams, Atlikėjui Vidui Bareikiui už įspūdingą renginio atidarymą giedant Lietuvos himną ir muzikinį pasirodymą, kuris sukėlė visus ant kojų! Dėkojame rėmėjams, kurie pasirūpino puikiais prizais, aukojo R. Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams ir išreiškė savo palaikymą įvairiomis formomis: Eurovaistinei, Gera Dovana, BIODERMA, EMKO, Elvyra Design, Kauno miesto savivaldybei, Kauno implantologijos centrui (KIC), 011 Nekilnojamas turtas, S. Dariaus ir S. Girėno Sporto centrui, Arena Billiards, SULIKO ir fondo savanoriui Giedriui Paužai. 

Didelis ir nuoširdus Ačiū Linui ir Tomui už tai, kad atidavėte visą save šiai iniciatyvai ir su milžinišku užsidegimu padėjote mūsų fondui tapti didele šios iniciatyvos dalimi! Mums buvo didelė garbė būti kartu su Jūsų bendruomene!

Nuotraukos: Marius Žičius