Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centro kariai ir darbuotojai š. m. birželio 3 dieną darniai susivienijo ir prisijungė prie socialinės akcijos – „Junkimės bendrai kovai!” („LET’S JOIN THE FIGHT TOGETHER”).

Pernai Kauno kyokushin karate klubai „OSU” ir „SHORI” susijungė su Rimanto Kaukėno paramos grupe siekdami nešti socialinę žinią – „Junkimės bendrai kovai!”. Taip skatindami atkreipti dėmesį į su onkologine liga susiduriančius vaikus.

Karo kartografijos centro kariai ir darbuotojai dalyvavo bendroje įvadinėje karate treniruotėje, kurią vedė profesionalūs treneriai iš Kyokushin karate klubų „OSU” ir „SHORI”, tarp kurių buvo ir 2019 m. pilno kontakto (Kyokushin) karatė Europos čempionė Erika Žeburtovič.  Treniruotė buvo skirta kilniam tikslui – vienybei su onkologine liga kovojančiais vaikais. Treniruotės pradžioje Rimantas Kaukėnas pristatė savo įkurto fondo kilnią veiklą bei sąryšį su karatė klubais „OSU” ir „SHORI”, pabrėždamas, kad ir kokia kova bebūtų, kartu ją įveikti visada lengviau.

Karo kartografijos centro personalas prisidėjo prie „Rimanto Kaukėno paramos fondo” įsigydami specialiuosius marškinėlius „LET’S JOIN THE FIGHT TOGETHER” ir taip parėmė sunkiai sergančius Lietuvos vaikus.

Po bendros treniruotės pristatyta Karo kartografijos centro vykdoma veikla, funkcijos ir turima įranga.

Kiekvienas norintis paremti į šią sunkią gyvenimo kovą stojusius Lietuvos vaikus tai gali padaryti įsigydamas specialiuosius marškinėlius „LET’S JOIN THE FIGHT TOGETHER”.

http://kaukenoparama.lt/produktas/lets-join-the-fight-together/

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM Media