Sausio 8 d. už Pyragų dienos metu Kauno mokslo ir technologijų parko jaunų įmonių bendruomenės surinktas lėšas įsigytą specialiuosius poreikius turintiems vaikams skirtą darbo kėdutę padovanojome mažosios Adelės šeimai. Daugiau nei 100 įmonių komandos lapkričio 6 d. vaišinosi Kauno MTP administracijos gamintais skanėstais ir kartu su surinktomis lėšomis prisijungė prie Rimanto Kaukėno paramos grupės fondo ir jų globojamų vaikų.

Šį kartą, kartu su Kauno MTP bendruomene fondas padėjo Kaune gyvenančios mergaitės Adelės šeimai. Prieš gimdymą atsiskyrus placentai medikams pavyko išgelbėti tiek mamos, tiek Adelės gyvybes, tačiau mergaitei sunku judėti. Jai reikalinga speciali įranga ir ergonominiai sprendimai, paverčiantys kasdienybę kuo komfortiškesne. Už Pyragų dienos metu surinktas 940 EUR lėšas buvo užsakyta ir pagaminta speciali šiai mažylei pritaikyta kėdutė, kurią šeimai įteikė Kauno mokslo ir technologijų parko direktorius Vygintas Grinis.

„Tikimės, kad tai padės tolimesnei vaiko reabilitacijai – šeima nenuleidžia rankų, lanko kineziterapijos kursus užsienyje ir to dėka matyti progresas. Specialioji vaiko darbo kėdutė leis  mergaitei patogiau maitintis,  atlikti tam tikrus mankštos pratimus, žaisti lavinamuosius žaidimus“, – sako Adelės šeimą aplankęs V. Grinis.

Nuoširdžiai dėkojame visoms įmonių komandoms, prisidėjusioms prie šios gerumo iniciatyvos!

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media