Gruodžio 19 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė ir nuostabi Evelinos ir Martyno Žukovų šeima nuvyko į Kauno klinikas, kur susipažino su Kirilu ir jo tėveliais bei įteikė jiems reikalingas būtinas priemones ir Kalėdines dovanas. Susitikimo metu netrūko prasmingų ir įdomių pokalbių apie gyvenimo sunkumus ir džiaugsmus, o graži dviejų šeimų draugystė bei nuoširdus bendravimas įprasmino artėjančias žiemos šventes.

Sunki diagnozė ir ilgas gydymas
2013 metais Kirilui buvo diagnozuota astrocitoma (nepiktybinis auglys galvoje). Iš dalies, ne pati  baisiausia diagnozė vis tik atnešė Kirilui daug išbandymų. Berniuko mama neslėpė, kad žodis “nepiktybinis auglys” šiek tiek guodė, kad vaiko prognozės gali būti geros, bet viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet prasidėjo gydymas. Vaikui buvo atlikta dalinė auglio šalinimo operacija, po kurios berniuką ištiko insultas, o vėliau vaikas ir nebevaikščiojo, tad iki šiol sėdi vežimėlyje. Po pakartotinos operacijos, vaikas apako. Daug metų praleistų ligoninėje neišgelbėjo vaiko nuo baisių ligos pasekmių. Šiandien dieną vaikas guli lovoje, jam reikia pastovios priežiūros ir namų aplinkos.

Viskas, kas liko, tik nuostabūs garsai ir bendravimas
“Kirilas nemato, nevaikšto, todėl vaikui liko tik vienas gyvenimo džiaugsmas –  nuostabūs garsai, muzika ir nuoširdus bendravimas” , – sakė Kirilo mama. Nesenai Kirilas atšventė savo gimtadienį, tad tėveliai pasirūpino, kad į namus atvyktų muzikantas ir sugrotų gitara. Tai Kirilui paliko didelį įspūdį, kuriuo jis pasidalino su jį aplankiusiais Evelina ir  Martynu. Kiekvieną dieną namuose skamba Kirilo mėgstama muzika, vaikas labai mėgsta bendrauti su artimaisiais ir kitais jį aplankiusiais svečiais. ” Jis pažįsta kiekvieno iš mūsų žingsnį – tėvų, senelių… Gali pasakyti kas atėjo į kambarį” , – su šypsena veide sakė Kirilo tėtis.  


Parama, kurios prašyti sunku

Kirilo tėvai yra labai nuoširdūs ir darbštūs, jie niekada neprašys pagalbos, nes pasak jų, tai daryti yra labai sunku. Tačiau, būtent Žukovų šeima nusprendė padėti bei šiek tiek palengvinti šios šeimos kasdienybę ir padovanoti jiems reikalingų priemonių. Susitikimo metu Kirilo šeimai buvo perduotos pakuotės sauskelnių, patogi kuprinė kelionėms į ligoninę bei saldžios dovanos Kalėdiniam stalui. Su didžiausiais linkėjimais ir padėkomis šeimos išsiskirstė, tačiau palaikymas ir viltis, kad viskas bus gerai liko visų širdyse.

“Linkiu nepalūžti, visada turėti vilties, stiprybės ir žinoma daug sveikatos. Tikėkimės, kad ateityje vaikui bus vis geriau ir lengviau” , – linkėjimus siuntė E. Žukovienė.

Rimanto Kaukėno paramos grupė taip pat prisideda prie šių linkėjimų bei linki jaukių ir gražių artėjančių švenčių šioms abiems nuostabioms šeimoms!

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media