Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su Kaune įsikūrusia “Herojaus” mokykla kviečia knygų mylėtojus prisijungti prie puikios akcijos – padovanoti Rimanto Kaukėno paramos grupei jau perskaitytas ir lentynose dulkančias knygas, o “Herojaus” mokyklos vaikučiai prikels jas antram gyvenimui ir įvilks jas į gražų rožinį viršelį.

Už auką R. Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, žmonės galės įsigyti jas artėjančioje “Knygų mugėje 2018”, kuri vyks vasario 22-25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.

Knygų mugės metu, fondo stende Jūsų lauks ne tik “papinkintos” knygos, tarp kurių galėsite rasti savo mylimą literatūrą, bet ten rasite ir visai naują talentingosios iliustratorės ir knygų autorės Vandos Padimanskaitės kurtą pasaką vaikams “Taip tyčia”.

Visos knygų mugės metu surinktos lėšos bus skirtos padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams – reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui ir slaptų svajonių išpildymui.

Iki pat vasario 23 d. knygas “pinkinimui” galite palikti PINKDĖŽĖSE Kaune ir Vilniuje:

Parduotuvėje HAPPEAK , Laivės al. 45, Kaunas

Kavinėse “Vero Cafe” adresais Laisvės al. 75, Kaunas, Gedimino pr. 16, Vilnius ir PC PANORAMA, Vilnius.