Tarptautinė Vilniaus knygų mugė jau 19-tus metus į vieną vietą subūrė gausų būrį leidėjų, rašytojų ir skaitytojų iš Lietuvos bei užsienio šalių.

Rimanto Kaukėno paramos grupė džiaugiasi galėjusi būti šio didelio renginio dalimi ir savo veiklą pristatyti per knygas ir vaikų mėgstamą literatūrą. Kartu su Kaune įsikūrusios mokyklos “Herojus” vaikais ir mokytojais bei su “Southwestern Advantage Lietuva” studentais, Rimanto Kaukėno paramos grupė kvietė mugės lankytojus aukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Rožinis viršelis

Už auką ligoniukams, žmonės galėjo įsigyti seną ir laiko patikrintą literatūrą mažiesiems skaitytojams ir suaugusiems. Dar prieš prasidedant knygų mugei fondas kartu su “Herojais” kvietė žmones tvarkytis savo namų knygų lentynas ir padovanoti seną ir lentynose dulkančią literatūrą. Vėliau šios knygos buvo įvelkamos į naują, rožinį vaikų kūrybos viršelį. Žmonių suneštos knygos atsidūrė Knygų mugės lentynose, o rožinės dirbtuvės dar labiau traukė mugės lankytojų dėmesį.

Nauja pasaka vaikams “Taip Tyčia”

Jau kelerius metus iš eilės RK paramos grupės savanorė, talentingoji knygų autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė pristato naują pasaką mažiesiems. Iki šiol fondas džiaugėsi galėdamas vaikams ir jų tėveliams pasiūlyti knygeles vaikams “Gauruota pasaka” ir “Taškuota pasaka” už kurias surinktos lėšos atitenka fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais, knygų mugės metu autorė pristatė naują pasaką “Taip tyčia”, kurią taip pat skyrė onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Keturias dienas vykusios mugės metu Rimanto Kaukėno paramos grupės stendas sulaukė daug dėmesio – čia apsilankė gausus būrys vaikų ir jų tėvelių, garsios šeimos taip pat neatsispyrė už auką vaikams įsigyti mėgstamą literatūrą. Norime nuoširdžiai padėkoti “Herojaus” mokiniams ir mokytojams, “Southwestern Advantage Lietuva” studentams ir Vandai Padimanskaitei už galimybę mugės lankytojams pasiūlyti nuostabią literatūrą ir taip pakviesti juos prisidėti prie pagalbos mažiesiems ligoniukams! Didelį AČIŪ tariame “Balionų karaliams” už puošmenas mūsų stende bei “Alma littera” už padovanotas knygas! Dėkojame visiems, kurie prisijungėte prie šios iniciatyvos!

Knygų mugės metu sunkiai sergantiems vaikams buvo paaukota 2406.53 eurai.

Akimirkas įamžino:

Fotografas Marius Žičius

.