2019 vasario 21-24 dienomis Vilniuje vyko tradicinė Vilniaus knygų mugė, kurioje jau trečius metus dalyvauja ir Rimanto Kaukėno paramos grupė. Šiame renginyje fondas dalyvauja bendradarbiaujant su Kaune įsikūrusia pradine vaikų mokykla “Herojus” ir “Sothwestern Advantage Lietuva” studentais.

Rožinė knyga – akcija subūrusi dešimtis žmonių ir vaikų kilniam tikslui. Šios akcijos metu žmonės buvo kviečiami paaukoti savo perskaitytas ir lentynose dulkančias knygas, o mokyklos “Herojus” vaikai ir mokytojai prikėlė jas antram gyvenimui įvilkdami į rožinį viršelį. Būtent Knygų mugės metu “Southwestern Advantage Lietuva” studentai ir fondo savanoriai ragino mugės lankytojus išsirinkti sau patinkančią knygą ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo – paaukoti pagalbai su vėžiu kovojantiems Lietuvos vaikams. Fondo stende apsilankę žmonės galėjo rasti literatūrą skirtą ir mažiesiems skaitytojams, ir suaugusiems, o akcija nepaliko abejingų.

“Lankytojai tokie geranoriški ir faini… Žmonės labai nori prisidėti prie gero darbo, tad renka karmos taškus.  Labai gera prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Aš pati dirbu su Rimanto Kaukėno paramos grupe jau trečius metus. Visada važiuoju į šį renginį, būnu tokia pakilėta. Kuo daugiau galiu prisidėti prie tokio darbo, tuo geriau jaučiuosi” , – mintimis apie akciją dalinosi “Southwestern Advantage Lietuva” studentė Ugnė.

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori padėkoti “Herojus” mokyklos vaikams ir mokytojams už gražias knygas, kurios pritraukė lankytojų dėmesį, už pagalbą organizuojant ir įgyvendinant kilnią akciją. Didelis Ačiū “Sourthwestern Advantage Lietuva” studentams ir šauniesiems fondo savanoriams už nuoširdžią pagalbą knygų mugės metu! Dėkojame “Balionų karaliams” už spalvingus balionus, kurie džiugino mažuoius lankytojus. Dėkojame visiems, kurie mielai sutiko padovanoti savo knygas bei tiems, kurie jas įsigijo už auką su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams!

Knygų mugės metu žmonės vaikams paaukojo net 3335 eurus! Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Video medžiaga ir nuotraukos: Arminas Vareika

 

.