Geras laikas draugų kompanijoje skambant mylimiausioms dainoms, ar gali būti kas nors dar geriau? Gali!

„Už pergalę gyventi“ – labdaros koncertas, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Ši krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyva jau pasiekė daugelio žymių ir mylimų Lietuvos atlikėjų širdis, tad tikime, kad mūsų kvietimą išgirsite ir Jūs!

Labdaros koncerte geriausias dainas Jums dovanos geri fondo draugai:

Gytis Paškevičius,

Marijonas Mikutavičius,

Merūnas Vitulskis,

Mantas Jankavičius,

Saulius Prūsaitis,

Monika Pundziūtė–Monique,

G&G Sindikatas,

Lilas ir Innomine,

Daddy Was a Milkman,

Vidas Bareikis,

Donatas Montvydas ir daugelis kitų.

Scenos grandams šventinį vakarą talkins mūsų mažieji kovotojai – vaikai, kuriems gyvenimas atnešė didelius išbandymus kovojant su onkologinėmis ligomis.

Kiekvieno iš Jūsų meilė ir dėmesys yra labai laukiami: už bilietus į koncertą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažuosius pacientus aprūpinti reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, būtiniems gydymams ir operacijoms Lietuvoje bei užsienyje atlikti.

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę!

BILIETAI JAU PREKYBOJE. JUOS ĮSIGYTI GALITE ČIA

Rimanto Kaukėno paramos grupė yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 metų veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis bei kitomis sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams. Fondas turi vieną paprastą tikslą – palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Padėti jiems išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos. Daugiau informacijos apie fondo veiklą: www.kaukenoparama.lt

Renginio iniciatoriai: Rimanto Kaukėno paramos grupė

Renginio partneriai: „Siemens“ arena ir „Tiketa“

Pagrindiniai renginio rėmėjai: „Vikonda“ ir „Avia Solutions Group“