Šiuo metu Lietuvoje ir pasaulyje vyraujantis koronavirusas kelia nerimą visiems, o ypač tiems, kurie yra didelėje rizikos grupėje, serga sunkiomis ligomis bei turi labai silpną imuninę sistemą. Mūsų fondo globojamų vaikų tėvai nerimauja dėl didelės gresmės vaikams, nerimauja, nes neturi būtinų priemonių apsisaugoti nuo viruso, tad mūsų fondas matydamas didelį poreikį padėti šeimoms, kurios šiuo metu yra tiek ligoninėje, tiek namuose nusprendė aprūpinti šias šeimas vienkartinėmis kaukėmis ir pirštinėmis bei vienkartiniais testais parodančiais užsikrėtimą virusu. Šiais produktais aprūpinsime visus besikreipiančius – pagal šeimoje esamų asmenų kiekį, paskaičiuosime reikiamą keikį bei proporcingai paskirstysime siuntas. Šios priemonės bus siunčiamos bendradarbiaujant su siuntų ir logistikos įmone OMNIVA, tad siekiant saugoti šeimas ir save, jokio tieisoginio kontakto su asmenimis neturėsime.

Šiai paramai, fondas skiria daugiau nei 20 tūkst. eurų:

  • iš Juozo Kavaliausko atminimo fondo labdaros vakaro metu surinktų aukų už kurias norime labai padėkoti šio fondo įkūrėjams bei Lewben Art Foundation savininkams Viliui Kavaliauskui ir Ritai Kavaliauskienei.
  • iš koncerto „Už pergalę gyventi 2019“ metu surinktų aukų.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šių dviejų renginių – Jūsų dėka šiuo sunkiu metu mes galime prisidėti prie labai svarbios pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Visi norintys tapti šios prasmingos akcijos dalimi, taip pat yra maloniai kviečiami paaukoti norimą sumą rekvizitais apačioje. MŪSŲ TIKSLAS yra aprūpinti šeimas būtinomis priemonėmis už 50 tūkst. eurų, tad kiekvienas Jūsų paaukotas euras čia yra ypač svarbus!

Rimanto Kaukėno paramos grupė

LT984010042502981574

Mokėjimo paskirtis: „PARAMA VAIKAMS-KORONAVIRUSAS“

AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

 

SVARBI INFORMACIJA ŠEIMOMS

Visos šeimos, kurioms reikia apsaugos priemonių, kviečiamos rašyti mums el. paštu info@kaukenoparama.lt ir nurodyti tokią informaciją:

  • sunkiai sergančio vaiko vardas, pavardė, diagnozė;
  • kiek šeimoje yra asmenų;
  • tikslų adresą ir kontaktinį telefono numerį.

 

Nuotrauka: Vilmantas Morkvėnas