Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su Sostinės krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio lyga ir 3×3 krepšinio asociacija sukvietė krepšinio aistruolius susitikiti Vilniaus Lukiškių aikštėje, kur tą dieną daugiau nei šimtas komandų ne tik varžėsi gatvės krepšinio „3×3“ turnyre, bet ir prisidėjo prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

 

Toks Rimanto Kaukėno paramos grupės turnyras yra organizuojamas jau antra kartą.

 

Pernai metais šis renginys pritraukė labai daug jaunimo, kurie tą kartą puikiai praleido laiką. Pasak organizatorių tai puiki proga žmones paskatinti išeiti į Vilniaus gatves, aktyviai leisti laisvalaikį bei tuo pačiu skatinti paramą ir atjautą šalia esančiam draugui, kuriam pagalbos tikrai labai reikia – turnyras buvo skirtas palaikyti sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, kuriais Rimanto fondas jau rūpinasi daugiau nei septynerius metus.

 

Į labdaringą sporto renginį prizininkų pasveikinti ir komandų palaikyti atvyko krepšininkas Donatas Motiejūnas, žvaigždžių parodomosiose varžybose galėjome išvysti fondo steigėjo Rimanto Kaukėno suburtas komandas, kuriose žaidė dainininkai Donatas Montvydas, Tadas Juodsnukis, krepšininkai Martynas Gecevičius, Gintautas Vileita, Justinas Sinica, Virginijus Praškevičius, Steponas Babrauskas, broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai, Valdas Kaukėnas, Arvydas Šikšnius, grupės “8 kambarys” atlikėjai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas.

 

Turnyrą atidarė ir Lietuvos himną giedojo talentingoji Unė Dargytė, koncertą vilniečiams ir miesto svečiams dovanojo “8 kambarys”. Atvykę garsūs krepšininkai atstovavo ir Darželinukų supertaurės komandas – Donatas Motiejūnas, Rimantas Kaukėnas, Mindaugas Lukauskis ir broliai Lavrinovičiai 15 min. vedė mažuosius į svarbią pergalę.

 

“Vaikų gynimo diena simbolizuoja daug svarbių dalykų su kuriais turi susipažinti ir suaugęs ir mažas pilietis. Būtent šis 3×3 krepšinio turnyras yra dar vienas įrodymas, kad padėti vieni kitiems galime įvairiomis formomis. Džiaugiuosi, kad jaunimas noriai dalyvauja tokiuose renginiuose, žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga. Atvykusieji turi puikų laiką, kuris virs ir nuostabiais darbais“, – apie iniciatyvą kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

 

Visi turnyro dalyviai dovanų gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus fondo marškinėlius, o prizininkai džiaugiasi vertingais rėmėjų prizais.

 

Už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos suteikti pagalbą krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

 

Sveikiname turnyro prizininkus!

 

Grupė III vieta II vieta I vieta
2000 m. ir vyresni vaikai Hustle Naresta A-KOMANDA
2001-2002 m. gimę vaikai VALJONA Taco bell Aezakmi
2003-2004 m. gimę vaikai Sausainiai Su smėliu maišyti Chloroplastai
2005-2006 m. gimę vaikai RED WINGS Tik draugai Kauno Rytas
2007-2008 m. gimę vaikai BIG FOUR Trapakistai NET RIPPERS
2009-2010 m. gimę vaikai Nenugalimieji Lietkabeliukas Avengers
2011 ir vėliau gimę vaikai Smaugliai Vanagai Žalgiris
Darželinukų Supertaurė Jr. kariai Sekmadieninė mokykla Ryto Smaugliai

 

Padėka

Nuoširdžiai dėkojame pagrindiniams turnyro rėmėjams “Avia Solutions Group” ir “Vikonda”, bei visiems, kurie prisidėjo prie šios krepšinio šventės, kuri buvo skirta palaikyti sunkiai sergančius vaikus!

 

 • “Pieno žvaigždės” už skaniausius “Nykštuko” ledus ir sūrelius viso renginio metu;
 • Volfas Engelman už gaivius gėrimus karštą vasaros dieną;
 • “Gera dovana” už dovanotas puikias patirtis turnyro nugalėtojams;
 • “Doritos” už 50 dėžių traškučių prizinėms vietoms ir renginio svečiams;
 • Restoranų tinklui „Grill London“ už vaišes renginio svečiams ir dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • Restoranų tinklui „Gyoza“ už dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • Restoranui “Agotos Gryčia” už dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • “Kartland” už dovanų kuponus pasivažinėti kartingų trasose visoje Lietuvoje;
 • „Vitiron Kids“ už vitaminus vaikams;

 

 • Privačiai greitosios medicinos pagalbai „Sidabrilis“ už rūpinimąsi dalyvių sveikata viso turnyro metu;
 • Už dalyvių maitinimą dėkojame “Kansas City Bar-B-Que”

 

Ačiū tariame visai Sostinės krepšinio mokyklos, Sostinės krepšinio lygos, Lietuvos krepšinio federacijos ir 3×3 krepšinio asociacijos komandoms, šauniesiems savanoriams ir teisėjams už didelę pagalbą organizuojant ir įgyvendinant didžiausią turnyrą Lietuvoje! Ačiū renginio svečiams – profesonaliems sportininkams ir atlikėjams, kad atvykote ir ne tik dalyvavote turnyre, bet ir palaikėte dalyvius svarbiose kovose!

 

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM Media