Rimanto Kaukėno paramos grupė jau eilę metų bendradarbiauja su Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindine mokykla, kasmet organizuoja “Einu-bėgu-būsiu sveikas” renginius vietos vaikams, kuriais siekiama skatinti jaunimą aktyviai leisti laiką, sportuoti ir per šią formą palaikyti negalią turinčius draugus, skatinti atjautą ir pagalbą artimam. Būtent ši mokykla pirmą kartą inicijavo ir R. Kaukėno fondo krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo ne tik apylinkės sporto mokyklos ir pagrindinių mokyklų moksleiviai, bet čia atvyko ir Panevėžio krepšinio klubo “Lietkabelis” žaidėjai.

Renginio metu vaikai dalyvavo 3×3 krepšinio turnyre ir tritaškių rungtyje. Čia savo sugebėjimus rodė ir profesionalūs krepšininkai  Donatas Tarolis, Stefan Sinovec, Saulius Kulvietis ir Jamar Wilson. BC “Lietkabelis” atstovai vaikams pravedė ir metimų į krepšį treniruotę bei mankštą.

Turnyro nugalėtojams buvo įteiktos specialios šio turnyro taurės ir medaliai, o Panevežio krepšinio klubas mokyklai įteikė tris krepšinio kamuolius, kurie simblozuoja vaikų aktyvų laisvalaikį ir meilę krepšiniui.

Pusdienį vykęs renginys atnešė daug gerų emocijų vaikams ir profesionaliems krepšininkams.

PADĖKA

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti šio renginio organizatorei Daivai Dūdienei, kuri atiduoda daug savo laiko ir pastangų, kad vaikai augtų aktyvūs ir sveiki. Didelį AČIŪ tariame BC “Lietkabelis” komandai ir vadybai, kurie visada pasiryžę savo laisvą laiką skirti socialinėms akcijoms, aplanko vaikus bei suteikia jiems puikių emocijų!

Nuotraukos: Organizatorių archyvas

 

.