Panevėžio „Lietkabelio“ komandos žaidėjai, treneriai, administracija, rėmėjai, partneriai bei sirgaliai antradienį vakare rinkosi į pokylių namus „Vasarį“.

Jau antrus metus iš eilės čia vyko labdaringas aukcionas, kuriame per 70 svečių turėjo galimybę įsigyti „Lietkabelio“ šventinius marškinėlius, su kuriais buvo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse gruodžio 23-ąją prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Visos lėšos surinktos aukciono metu buvo skiriamos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

FONDO VEIKLA NEPALIKO ABEJINGŲ

Aukcionas prasidėjo nuo žaidėjų fotografijų – už 7 nuotraukas buvo surinkta 750 eurų. Brangiausiai buvo parduota Luko Aukštikalnio įamžintas reidas prieš dabar jau buvusį žalgirietį Dee Bostą – už šią nuotrauką buvo paaukota net 200 eurų.

Už 100 eurų Darjušo Lavrinovičiaus nuotrauką nusipirko jo brolis Kšištofas. Tuo tarpu paties Kšištofo fotografiją už 100 eurų įsigijo trenerio asistentas Gintaras Kadžiulis.

Tuomet atėjo laikas išparduoti visus 12 „Lietkabelio“ žaidėjų marškinėlių. Čia susirinkusieji negailėjo pinigų – brangiausiai buvo parduoti Simo Jasaičio ir Luko Aukštikalnio marškinėliai, už kuriuos buvo paaukota po 500 eurų.

Už komandą palikusių Ado Juškevičiaus ir Gary Taltono marškinėlius sumokėta po 200 eurų. Beje, amerikiečio marškinėlius įsigijo „Lietkabelio“ sporto direktorius Rokas Mickevičius ir juos iš karto padovanojo krepšinio klubo sirgaliams.

Donato Tarolio marškinėliai įsigyti už 200 eurų, Kšištofo – 400, Darjušo – 250, Žanio Peinerio – 200, Vaido Čepukaičio – 160, Gintaro Leonavičiaus – 300, Žygimanto Skučo – 210, o Lorenzo Williamso – 350 eurų.

Vienas iš renginyje dalyvavusių rėmėjų pasiūlė nusipirkti trenerių štabo juodus Polo marškinėlius su „Lietkabelio“ logotipu. Treneriai dėl kilnaus tikslo sutiko parduoti savo marškinėlius, kuriuos po 200 eurų įsigijo pats idėjos autorius Andrius.

Aukcioną vainikavo papuošalų kūrėjos, fondo mentorės Elvyros Monginienės kurti auskarai, kuriuos įvertino ir išsirinko garsi aktorė Monica Bellucci. Už šį papuošalą nebuvo pagailėta 210 eurų.

Viso renginio metu svečiai galėjo įsigyti ir Rimanto Kaukėno paramos grupės atributikos – naują autorės V. Padimanskaitės pasaką vaikams “Taip tyčia”, specialiuosius fondo marškinėlius su Rimanto Kaukėno ir Mindaugo Kuzminsko atvaizdais bei “Elvyra Design”, kurtas gėrio musytes.

Iš viso renginio metu sunkiai sergantiems vaikams buvo paaukota net 6844,80 eurų!

Visos lėšos atiteks vaikams reikalingos medicininės įrangos ir nekompensuojamų vaistų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei mažųjų ligoniukų slaptų svajonių išpildymui.

NUOŠIRDI PADĖKA

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie aktyviai dalyvavo aukcione – AČIŪ tariame visai Panevežio “Lietkabelio” komandai, treneriams, administracijai, rėmėjams ir sirgaliams! Jūsų dėka mes galėsime atnešti vaikams gražių emocijų ir svarbiausia vilties, kad viskas bus gerai!

Video medžiaga: Arminas Vareika

Nuotraukos: Karolio Kavolėlio fotografija

.