Jau ne vienerius metus Panevėžio krepšinio klubas “Lietkabelis” išreiškia palaikymą Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, rengia labdaringus renginius, lanko vaikus ligoninėse ir namuose. Šį kartą komandos žaidėjai Simas Jasaitis, Paulius Valinskas ir Mindaugas Kupšas laisvą dieną skyrė aplankydami vaikus Santaros ligoninėje, kur įteikė jiems komandos atributiką bei suteikė gerų emocijų tiek mažiesiems pacientams, tiek jų tėveliams.

“Atėjo laikas, kuomet esame šiek tiek laisvesni, baigėme kovas čempionų lygoje, tad atsiradus progai nusprendėme pratęsti draugystę su fondu, suteikti teigiamų emocijų vaikams. Tikimės, kad tas pozityvumas, kurį šiandien atnešė žaidėjai padės vaikams greičiau sveikti” , – apie iniciatyvą kalbėjo BC Lietkabelis marketingo vadovas Lukas Grabauskas.

Žaidėjai neslėpė, kad labdaringa veikla jiems yra labai prasminga ir jiems visada smagu aplankyti vaikus, su jais susipažinti, nudžiuginti dovanėlėmis bei įkvėpti stiprybės nepasiduoti ir kovoti su sunkiomis ligomis.

“Labai norisi padėti vaikams, kad jie greičiau pasveiktų, kad jie augtų sveiki ir būtų laimingi” , – apie prasmingą veiklą kalbėjo žaidėjas Simas Jasaitis.

“Emocijos labai dvejopos – labai gaila vaikų, kurie yra nuskriausti likimo, kad ligos juos aplankė tokiose jaunose dienose, bet džiaugiamės galėdami suteikti teigiamų emocijų, ypač tiems, kurie domisi krepšiniu ir įteikti dovanėlę, juk suteikti šiek tiek dėmesio tikrai nėra sunku. Jeigu vaikams tai teikia laimę, tai tikrai labai smagu” , – apie iniciatyvą kalbėjo žaidėjas Paulius Valinskas.

“Liūdna yra dėl vaikų, kad tokiame amžiuje jie turi iškęsti tokius vargus ir kabintis iš visų jėgų, kad pasveiktų. Žinoma, matome, kad vaikai su šypsena, laimingi, kažką pamatę vis džiaugiasi. Manau, kad viskas eis tik gera linkme – ir mamytės, ir tėveliai bus laimingi ir žinoma, vaikai bus laimingi, o svarbiausia sveiki” , – didžiausios sveikatos ir džiugių akimirkų linkėjo Mindaugas Kupšas.

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori ištarti didelį AČIŪ BC Lietkabelis už vizitą, kuris tikrai praskaidrino ligoniukų dienas ligoninėje, už dovanas ir šypsenas vaikų ir jų tėvelių veiduose.

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media

 

.