2018 m. gruodžio 21 d. Vilniuje įsikūrusiame naktiniame klube ”Materialistė” vyko Kalėdinis vakaras, kurio metu ten susirinkę svečiai turėjo galimybę prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos. Jau tradicija tapusio labdaringo renginio metu vyko aukcionas, o surinktos aukos buvo skirtos išpildyti sunkiai sergančių vaikų slaptus norus.

Sausio 10 d. netoli Kaišiadorių gyvenantis berniukas Lukas sulaukė svečių, kurie išpildė jo slaptą norą turėti elektrinį paspirtuką. Čia su dovanomis atkeliavo naktinio klubo atstovai Matas Puodžiūnas ir Austėja Jablonskytė, kurie neslėpė nuoširdaus džiaugsmo galėdami matyti besišypsančius vaikus.

9-mečio Luko sveikata yra gan sudėtinga – vaikui diagnozuotas piktybinis auglys galvoje, kuris liečiasi su regos nervais ir įtakoja vaiko žvairumą. Pasak sveikatos specialistų, dėl didelės rizikos, operacija nėra galima, tad vaikui tenka gydytis cheminiais vaistais. Planuojama, kad Luko laukia dar vienerių metų intensyvus gydymas. Nepaisant sunkios diagnozės, berniukas yra labai stiprus tiek fiziškai, tiek psichologiškai, labai savarankiškas ir žingeidus. Lukas myli sportą, pats yra išbandęs daug spoto šakų, dalyvauja įvairiuose žygiuose, o laisvu laiku padeda tėvams ūkyje.

Energija spinduliuojantis Lukas svajojo turėti elektrinį paspirtuką, kuriuo galėtų važinėtis atšilus orams, tad naktinio klubo atstovai Matas ir Austėja nusprendė atvežti  išsvajotą ratuotą priemonę tiesiai į namus. Nors diena buvo gan žvarbi, o kelius dengė sniegas, vaikas vis tik ryžosi išbandyti paspirtuko galimybes.

“Atvykome į Morkūnus pas Luką. Bus pirmas elektrinis paspirtukas kaime. Labai džiaugiamės. Sakė Lukas yra labai aktyvus, tad sniegui pasislėpus, galės apvažiuoti visas valdas ir tėčiui padėti ūkyje – prisikabinti kažką prie paspirtuko, pavežti” , – šmaikštavo vienas iš naktinio klubo bendrasavininkų Matas.

“Paspirtukas yra beveik tokio pačio dydžio, kaip pats Lukas. Man atrodo, Lukas labai apsidžiaugė šia dovana. Galbūt gavus tokį didelį daiktą, iš karto parodyti emocijas yra sunku, bet manau, širdutėje jis tikrai labai džiaugiasi, ir mes kartu su juo” , – pridūrė Austėja.

Padėka

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti naktiniui klubui “Materialistė” bei visiems, kurie labdaringo vakaro metu neliko abejingi vaikų svajonėms ir aukojo tam, kad galėtų jas išpildyti. Tik su visų Jūsų pagalba mes galime sukurti mažus ir didelius stebuklus su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams ir taip suteikti jiems gerų emocijų, kurios lyg vaistai padeda jiems įveikti net rimčiausias sveikatos problemas.

Linkime Lukui kuo didžiausios sveikatos ir saugių kelionių paspirtuku.

 

Video medžiaga ir nuotraukos: Vytautas Mikaitis