DANSKE BANK VILNIAUS MARATONAS 2018

Jau penktus metus iš eilės Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvaus viename didžiausių sporto renginių Lietuvoje – Danske Bank Vilniaus maratone, kuris vyks š.m. rugsėjo 9 d.! Kiekvienais metais šis renginys suburia virš dešimt tūkstančių aktyvių žmonių, kurie išbando savo jėgas įveikdami vieną iš 6 siūlomų bėgimo distancijų –  Danske Bank maratonas (42 km 195 m), “Rimi” pusmaratonis (21 km 98 m), “LYMPO” 10 km bėgimas, “Rimi” šeimos bėgimas (4 km 200 m), Moksleivių ir studentų bėgimas (3 km) ir “BeActive” vaikų bėgimas (200 m). Dėl patrauklaus distancijų pasirinkimo, čia dalyvauti gali tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai, o 200 m bėgimas nepalieka abejingų ir mažųjų dalyvių!

 

 BĖKITE UŽ “APLENKIME VĖŽĮ” KOMANDĄ

Šiais metais R. Kaukėno paramos grupė kviečia Jus būti mūsų “Aplenkime vėžį” komandos dalimi – skleiskime svarbią žinią bėgdami už sunkiomis ligomis sergančius Lietuvos vaikus! Suvienykime jėgas ir kartu “Aplenkime vėžį”!

Šiais metais R. Kaukėno paramos grupė kvies maratono dalyvius apsilankyti maratono miestelyje įsikūrusioje fondo palapinėje. Ten bėgikų lauks “Megami” kineziterapeutų komanda, kuri už auką sunkiai sergantiems vaikams padės sportininkams pasirengti ilgoms distancijoms arba atgauti jėgas po jų. Palapinėje bus ir poilsio zona, kurioje žmonės galės pabendrauti su fondo steigėju R. Kaukėnu bei visa bendruomene, sužinoti daugiau apie fondo veiklą, pasivaišinti kava ir užkandžiais. Už auką vaikams galėsite įsigyti ir fondo atributikos – pasakas vaikams, spec. fondo marškinėlius, “Elvyra Design” kurtus aksesuarus moterims.

Iniciatyvos pagrindiniai rėmėjai:

 

REGISTRACIJA

Norite bėgti už “Aplenkime vėžį” komandą?

  • El. paštu info@kaukenoparama.lt atsiųskite savo ir kitų su Jumis norinčių bėgti asmenų duomenis (vardas, pavardė, pasirinkta distancija, miestas, pilna gimimo data, tel.nr, el.paštas, marškinėlių dydis).
  • Perveskite registracijos mokestį su auka vaikams žemiau pateiktais rekvizitais ir mes pasirūpinsime Jūsų registracija į maratoną.

Registracijos mokestis (su auka vaikams):

Maratonas – 49 Eur / startas 9.00 val.

“Rimi” pusmaratonis – 35 Eur / startas 9.00 val.

LYMPO 10 km bėgimas – 25 Eur / startas 14.00 val.

“RIMI Šeimos” 4,2 km bėgimas – 9 Eur / startas 15.30 val.

“BEACTIVE Vaikų bėgimas” – 5 Eur / startas

12:00 – 2 m. amžiaus grupė

12:10 – 3 m. amžiaus grupė

12-20 – 4 m. amžiaus grupė

12:30 – 5 m. amžiaus grupė

12:40 – 6 m. amžiaus grupė

12:50 – 7 m. amžiaus grupė

13:00 – 8 m. amžiaus grupė

13:10 – 9-12 m. amžiaus grupė

Rekvizitai

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirtis: Vardas, pavardė, auka už maratoną

Visi užsiregistravę bėgti su R. Kaukėno paramos grupės komanda gaus ir specialius “Aplenkime vėžį” bėgimo marškinėlius! Juos atsiimti galėsite renginio dieną fondo palapinėje, kuri bus įsikūrusi netoli pagrindinio registracijos į maratoną punkto. Renginio dieną su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kurį turėsite pateikti maratono organizatorių punkte bei atsiimti dalyvio paketą ir numerį.

Daugiau informacijos apie maratoną: www.vilniausmaratonas.lt/