Onkologine liga sergančio ir negalią turinčio Mato svajonė dainuoti pagaliau tapo tikrove. Tarpušventyje R. Kaukėno paramos grupės ir UAB “Sargasas” atstovai nukeliavo į šalia Kauno esantį vienkiemį, kuriame gyvena didelė ir be galo graži šeima. 

Čia mus šiltai pasitiko Matas, kuris iš karto pakvietė svečius užeiti į vidų ir nieko nelaukdamas išpakavo jam atvežtas dovanas. Dar prieš kelis mėnesius svajonių pašte palikęs laišką, berniukas jau šiandien gali džiaugtis išsvajotais prietaisais, kurių pagalba jis galės dainuoti, įrašinėti savo muziką ir jos klausytis. Mato didžiausias noras buvo gauti mikrofoną, kuris leistų jam užsiimti mylima veikla. Tačiau, vien mikrofono šiam norui realizuoti būtų maža, tad vaikas Kalėdinėje dovanoje rado ir kolonėlę. 

Mažasis Matas neslėpė nuoširdaus džiaugsmo, iš karto parodė gautą dovaną savo šeimos nariams ir dėkojo svečiams.

Pasak Mato mamos, muzika šiuose namuose atneša daug džiaugsmo. Pati mama, gimus eilėms, jas įrašo į telefoną ir viliasi kad kada nors galės jas atlikti pasitelkiant melodija. Matas, kaip ir mama dievina visokio žanro dainas. Paklaustas, kokia daina jam yra mėgstamiausia, vaikas atsakė, kad jų yra labai daug ir vienos negalėtų išskirti.

Matas yra jau trečiasis vaikas, kurio slaptą norą išpildė UAB “Sargasas” kolektyvas. Šių metų Kalėdines dovanas darbuotojams, įmonė skyrė būtent R. Kaukėno fondo globojamiems vaikams, lankė juos ligoninėje ir namuose bei linkėjo šeimoms didžiausios sveikatos ir sėkmingų artėjančių Naujųjų metų. 

“Tokios socialinės akcijos yra atgaiva širdžiai. Yra tikrai labai smagu daryti tokius gražius darbus. Pirmiausiai noriu palinkėti Matui sukurti gerą dainą ir žinoma, kad artėjantys Naujieji metai būtų ramūs šiai šeimai” , – sakė UAB “Sargasas” vadovas Mantas Kačerauskas.

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media