Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas dar 2019 metų pradžioje pristatė specialius marškinėlius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų atvaizdais. Šie marškinėliai su Jono Valančiūno, Mindaugo Kuzminsko ir fondo steigėjo R. Kaukėno atvaizdais tiks ne tik sirgaliams stebint rungtynes, bet ir taps išskirtiniu gerumą simbolizuojančiu atributu kasdienai.

Marškinėlius nuo šiol bus galima įsigyti visuose XXX formato prekybos centruose „Maxima“ už labai patrauklią kainą – tik 11,99 eur., o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingai medicininei įrangai ir medikamentams, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei slaptoms mažųjų svajonėms išpildyti.

Pasak fondo atstovų, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė aktyviai dalyvauja labdaros projektuose, aplanko vaikus ligoninėse ir namuose, dovanoja jiems geras emocijas ir viltį pasveikti. Marškinėliai – atributas sujungiantis gražią draugystę ir kilnią misiją prie kurios gali prisidėti kiekvienas.

„Mūsų paramos fondo misija – padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams bei jų tėvams išgyventi sunkią diagnozę, pripildyti jų gyvenimą šviesos. Prie šios idėjos nori prisidėti dauguma žmonių, tačiau pagalbos formos ne visada būna patogios. Dabar norint prisidėti prie kilnaus tikslo bus galima paprasčiau ir greičiau – tiesiog užsukus į prekybos centrą. Tiesa, pirkėjai, įsigiję marškinėlius, ne tik prisidės prie paramos, bet ir taip gales išreikšti palaikymą mūsų vyrų krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate“, – sakė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Siūlomi marškinėlių su krepšininkų atvaizdais dydžiai varijuoja nuo XS iki XXL, todėl sau tinkančius atras kiekvienas. Priklausomai nuo sportininko atvaizdo, galima rinktis raudonos, baltos, žalios, juodos spalvos marškinėlius.

Marškinėlių kiekis ribotas, o akcija vyksta tik iki rugsėjo vidurio, tad paskubėkite!